-1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
VideoreportažaiPolitika
2019 Gegužės 6d.
10

Kas jis – Paulius Kunčinas? Susipažinkime

title

Daugelis, matyt, esame girdėję Vlado Bagdono atliekamą dainą „Vaikystės šviesa" („Eik, vaike, eik“), kurios teksto autorius – alytiškis Jurgis Kunčinas, tačiau turbūt ne visi žinome, kad rašytojas eilėraštį yra skyrę sūnui Pauliui.  

Dainoje, kuriai muziką sukūrė alytiškis Alvydas Jegelevičius, skambantys žodžiai skatina drąsiai žvelgti į priekį, regis, išsipildė realiame Pauliaus Kunčino gyvenime.  

Rašytojo sūnus baigė prestižinį Oksfordo (Anglija) universitetą, o po to 14-a  metų dirbo „Oxford business group" vyriausiu analitiku Azijai ir Rytų Europai, rengė valstybių proveržio ir pažangos strategijas, kurios pristatomos bene rimčiausiame pasaulio ekonomikos forume Davose (Šveicarija).

41-erių P. Kunčinas teigia jaučiąs, kad jo šaknys – Alytuje. Toliau „Oxford business group“ dirbantis Paulius daug laiko praleidęs užsienyje, tačiau visuomet randa laiko dalyvauti pasaulio alytiškių sambūriuose, kurie vyksta Alytuje. Ekonomistas ir verslo konsultantas Paulius Kunčinas ne kartą  vietos valdžioms jau siūlė patarimų, kaip pagerinti verslo sąlygas ir pritraukti užsienio investuotojų.

5 kalbas mokantis P. Kunčinas, mano, pasiturinčios Europos šalys naudojasi mūsų šalyje paruoštais specialistais, todėl privalo būti sukurtas „Talentų apsaugos" mechanizmas.

Grįžęs į Dzūkijos sostinę, šalia mažosios Dailidės ežerėlio Paulius prisimena tėtį, dalyvavusį ir Sąjūdžio veikloje. J. Kunčino  sūnus viliasi, kad tėtis, nors  niekada nepriklausė jokiai partijai, būtų pritaręs jo sprendimui dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose.

Politinė reklama, bus apmokėta iš „Lemiamo šuolio" rinkimų komiteto sąskaitos. Užs. 2019-05-01


Naujausios žinios

Komentarai

10
Komentuoti
Nuosirdu2020-05-02
Aš moku 8 kalbas..
Faktas2020-05-02
Privilegijuotas,prisitaikęs..
hmm2019-05-24
Kietas vaikis. Turi tėvo genų Siuo metu genai nepades! Mokytoja Kunciniene pazinojau, bet dabartis daug ko skiriasi nuo praeities. Sunkais Lietuvai laikais Paulius mokesi kazkur, bet ne Lietuvoje, sukure seima, bet apie tevyske pamirso...Staiga grizo. Kas tai!? Alytuje yra protingu jaunu ir mokytu zmoniu - jie tikrai turi rezervu.
Reklama turguje 2019-05-14
Neįtikėtina, bet akivaizdu ir žiauru ! Po Alytaus piliečių ( Jastremskas, Gibiene, Ramanauskiene ) 4 metų Alytaus nuvaldymo uždaromas Alytaus Jazminų g. turgus ! Taikomos nerealios paskutinio išpardavimo nuolaidos !
Tomas2019-05-09
Turbūt vienas iš geriausių kandidatų, išsilavinęs, laisvai kalbantis 5 kalbomis bei turintis jau nemažą patirtį ir puikiai išmanantis įvairių šalių ekonomikas, finansus. Sėkmės Pauliui ir nematau panašaus lygio konkurentų.
Gyv2019-05-09
O cia siu ar cia rimti pareiskimai?
Urtė2019-05-07
Neįtikino, nors L. Kunčinienė buvo mano mylima mokytoja.
algis2019-05-07
bet nesilaiko duoto zodzio
Jo2019-05-06
Kietas vaikis. Turi tėvo genų
Go2019-05-06
Įtikinot
traffix.lt