1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Balandžio 30d.
3

G. Daukšys turės naują kolegą A. Pukelį (ATNAUJINTA)

titleLFF viceprezidentas, AAFF prezidentas G. Daukšys (nuotraukoje pirmas iš dešinės) turi naują kolegą – LFF viceprezidentu tapusį TAFF prezidentą A. PukelįSauliaus Čirbos nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) metinėje ataskaitinė konferencijoje išrinktas dar vienas šios organizacijos prezidento Tomo Danilevičiaus pavaduotojas. Nauju viceprezidentu tapo Arūnas Pukelis.

Kiek anksčiau, LFF dar vadovaujant Edvinui Eimontui, viceprezidento postas buvo patikėtas Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) prezidentui, šiemet į Alytaus miesto mero postą kandidatavusiam Gediminui Daukšiui. Dar vieną LFF viceprezidento poziciją užima salės futbolo asociacijos vadovas Vidmantas Butkevičius.

A. Pukelis – Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas, iki tol labiau garsėjęs ne sporto srityje,  o kaip „Švinius“ – Enriko Daktaro pavežėjas bagažinėje, policijos grasintojas ir savavaldžiautojas.

Nors prieš A. Pukelio kandidatūrą į LFF viceprezidentus atvirai pasisakė Utenos apskrities futbolo federacija (UAFF), balsų jam pakako (60 iš 71).

LFF metinėje konferencijoje nutarta iš federacijos vykdomojo komiteto narių pašalinti Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentą Vytautą Vaškūną. Jis ne kartą buvo atvykęs į Alytų ir prieš AAFF rinkimus dėjo pastangas, kad G. Daukšys nebūtų perrinktas prezidentu.

V. Vaškūno pašalinimas iš LFF vykdomojo komiteto buvo pradėtas dėl sistemingų ir šiurkščių LFF įstatų pažeidimų, privačių ir viešųjų interesų nesuderinimo įdarbinat susijusiose su LVJFA įmonėse savo artimuosius giminaičius, neskaidriai naudojant  LFF skiriamas lėšas ir kt.

ATNAUJINTA

„Neabejingi futbolui žmonės mano, kad tokiu žingsniu Lietuvos futbolo federacija (LFF) atveria kelią neskaidriems, abejotinos reputacijos verslininkams, taip palaidodama Lietuvos futbolo reputaciją. Tiek kiek iš jos dar buvo likę“, - po A. Pukelio išrinkimo viceprezidentu pareiškė Seimo narys,  laikinosios parlamentinės grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ pirmininko pavaduotojas Arvydas Anušauskas. Pasak jo, A. Pukelio išrinkimas į LFF viceprezidentus „įstums į dar didesnę duobę, iš kurios išlipti be kardinalių reformų bus jau neįmanoma".

Įvertinęs galimą žalą, kurią padarys bendravimas ir bendradarbiavimas su tokia LFF vadovybe, kurioje yra skaidrumo ir reputacijos reikalavimų neatitinkančių asmenų, A. Anušauskas ragina valstybės institucijoms ir savivaldybėms siūlau nutraukti bendradarbiavimą su LFF.


Komentarai

3
Komentuoti
jonas2019-05-05
jau visai futbolui galas,reikia uzdrausti zaist is vis futbola lietuvoje
ALYCISKIS2019-05-02
Šaunuolis Gediminai, daug Alytaus futbolui padarėt gero. Spaudžiu ranką
Daugshyz2019-04-30
Nemazai turiu kolegu, valdau ... ka?
traffix.lt