0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasPolitika
2019 Balandžio 13d.
3

Pagrindinius postus meras ketina patikėti moterims

title7-ąją kadenciją pradėsiantis Alytaus rajono vadovas A. Vrubliauskas formuoja savo komandą ir jau pasirinko pretendentes į vicemero ir administracijos direktoriaus postus

7-ąją kadenciją balandžio 18-ąją pradėsiantis Alytaus rajono vadovas, konservatorius Algirdas Vrubliauskas formuoja savo komandą.

Ilgą laiką su vicemerais dirbęs politikas šįkart siūlys pavaduotoją moterį.

Pretendente į vicemerės postą įvardinta alkoholio prevencijos ir daugiau sėkmingų sveikatinimo idėjų rajone  įgyvendinusi, taip pat ir Lietuvos rekordų pasiekusi Dalia Kitavičienė.

Nuo 2008 metų ponia Dalia dirba Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro (VSB) direktore. Šiemet ji planavo tapti dar didesnės organizacijos vadove, mieste laimėjo Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC) direktorės konkursą, tačiau į rajoną moterį sugrąžino su konservatoriais laimėti savivaldos rinkimai ir jos pačios išrinkimas į tarybą.

Alytaus rajone konservatoriams politinę daugumą išlaikius su socialdemokratais ir prasidėjus deryboms dėl postų, D. Kitavičienei buvo pasiūlytos vadovaujančios pareigos rajono savivaldybėje, todėl ji buvo priversta atsisakyti  laimėtos Alytaus MRSC direktorės vietos.

Į Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus postą taip pat siūloma moteris – dabartinė savivaldybės finansų ir investicijų skyriaus vedėja Gintarė Jociunskaitė. Kaip ir D. Kitavičienė, ji – konservatorė, anksčiau yra dirbusi Alytaus miesto ir Druskininkų savivaldybėse.


Komentarai

3
Komentuoti
na ką2019-04-14
Gerai, kad meras myli moteris, nors vienas pliusas:)
algis2019-04-13
nedaryk klaidos .paziurek koks bardakas pasauly kai vadovauja moterys ir mergaites
Jonas2019-04-13
Štai kaip. Į vyriausybę moterų neįsileidžia, o mūsuose net dvi į svarbiausius postus. Svarbiausia, kad ir gražios ir protingos. Visai nepasikėlę. Ir kaip žmonės fainos. Įdomu, ar išlaikys testą valdžia. Kiek žinau, labai reiklios kitiems ir pačios darboholikės.
traffix.lt