1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Balandžio 4d.
0

Alytuje bus pristatyta jungtinė fotografų paroda

titleNuotraukų galerijaParodoje savo darbus eksponuos 5 autoriai - R. Maciulevičiūtė, D. Paršonienė, G. Ryženinas, L. Sakalauskienė ir L/ Šileikaitė

Kauno taikomosios dailės mokyklos (KTDM) Alytaus filiale bus demonstruojama jungtinė fotografų paroda „Vertybės”.

Parodoje savo darbus eksponuos 5 autoriai Raminta Maciulevičiūtė, Danguolė Paršonienė, Gediminas Ryženinas, Laima Sakalauskienė ir Laura Šileikaitė, savo žinias apie fotografiją ir kūrybinius įgūdžius tobulinę vadovaujant fotografui Iridijui Švelniui, kuris taip pat pristato savo kūrinius bendroje parodoje.

Po pusės metų trukusių mokymų parodai, kiekvienas autorius interpretuodamas šiuolaikiniam pasauliui labai aktualią vertybių tematiką savaip ir savo mintims perteikia vis kitus fotografinės raiškos būdus, formas ir dydžius.

Vertybės šioje parodoje perteikiamos ne tik kaip abstrakčios sąvokos, bet susiejamos su konkrečiomis amžiaus, socialinėmis grupėmis, grindžiamos asmenine kiekvieno parodos dalyvio patirtimi ir pažiūromis. Taip žiūrovui paliekama galimybė atpažinti sau artimą pasaulėžiūrą individualiose parodos autorių įžvalgose.

Parodos dalyviai ir jos kuratorius Iridijus Švelnys tartum kviečia žiūrovus nueiti kelią nuo to, kas asmeniška, iki visuotinai svarbių vertybinių nuostatų. Kaip neretai parodo meninė kūryba, taip ir ši paroda leidžia įsitikinti, kad būtent tai, kas iš tiesų svarbu pačiam kūrėjui, gali paveikti ir platesnį žiūrovų ratą, praplėsti bent dalies visuomenės akiratį.

Parodos atidarymas ir susitikimas su autoriais vyks balandžio 13 dieną (šeštadienį) 13 val. KTDM Alytaus filialo parodų salėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 27). Parodą aplankyti bus galima iki  gegužės 4 d.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt