11 c Alytus
Trečiadienis, Birželio 3d.
SportasKrepšinis
2019 Kovo 27d.
0

SRC „Alytus“ iš Čekijos grįžo su bilietu į superfinalą Latvijoje

titleSRC „Alytaus“ krepšininkai Čekijoje įveikė EYBL dalyvaujančią bendraamžių iš Ukrainos komandą, taip pat dar 3 priešininkus ir pateko į superfinalą Latvijoje

Iš Ostravoje (Čekija) vykusio Europos krepšinio jaunimo lygos (EYBL) turo su 4-iomis pergalėmis ir bilietu į superfinalą Rygoje (Latvija).

Sigito Krukio ir Vido Užalo auklėtinių U-15 komanda SRC „Alytus“ Čekijoje įveikė ir lygoje dalyvaujančią bendraamžių iš Ukrainos komandą su 209 cm aukštaūgiu. Prie pergalės rezultatu 70:63 daugiausia prisidėjo 23 taškus pelnęs Martas Varanius (6 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai), Nojus Lebskas (19 tašk., 9 atk. kam.), Saimonas Jeremičius (15 tašk., 9 atk. kam.) ir Simonas Packevičius (13 tašk., 2 per. kam.). Pergalei nesutrukdė tai, kad iš 11 tritaškių alytiškiai realizavo vos vieną.

66:54 – tokiu rezultatu alytiškiai nugalėjo šeimininkus, Ostravos „Snakes“ krepšininkus, rezultatyviausiai žaidė S. Jeremičius (19 tašk., 7 atk. kam.), M, Varanius (17 tašk., 6 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai) ir S. Packevičius (14 tašk., 3 atk. kam.).

67:56 laimėta prieš Talino (Estija) „Audentes“, prie šios pergalės po 19 taškų prisidėjo S. Jeremičius (11 atk., kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.) ir N. Lebskas (5 atk. kam., 2 rez. perd.), 14 tašk. pelnė S. Packevičius, 11 tašk. – M. Varanius (6 atk. kam., 3 rez. perd.).

SRC „Alytus“ Čekijoje po pergalę pasidalino su Vilniaus „Sostinė“ krepšinio mokyklos (SKM) komandomis – SKM „Capital lions“ nugalėta 54:46, o SKM „Emsi“ nusileista 36:78. Pasak trenerio S. Krukio, Lietuvoje pastaruosius priešininkus buvo pavykę nugalėti, Ostravoje, deja, nepavyko pasipriešinti.

Į EYBL superfinalą, kurio varžybos gegužės pradžioje vyks Latvijos sostinėje Rygoje, be Čekijos etape 3 vietą užsigarantavusių alytiškių taip pat pateko Kauno „Žalgiris“, Vilniaus SKM, kiti priešininkai paaiškės po jų pogrupio susitikimų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis