0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Alytaus rajonasŠvietimasTechnologijos
2019 Kovo 25d.
0

„Mokyklos ateičiai“ konkurso laureatai ir mokinių nominacijos laimėtojai – Daugų gimnazistai

titleNuotraukų galerijaDaugiškių gimnazistų projektas buvo pastebėtas ir įvertintas laurais - iškovota antra vieta, o mokinių favoritų nominacija - laimėta

Vilniuje esančiame „Techparke“ vyko „Samsung mokykla ateičiai 2019“ konkurso finalas.

12 Lietuvos mokyklų varžėsi dėl pagrindinio 10 tūkstančių eurų vertės prizo. Taip pat buvo įsteigta mokinių favoritų nominacija.

Mokymų metu pedagogų komandos rengė skaitmeninių pokyčių savo mokykloje projektus, kuriuose pateikė viziją, kaip spręsti mokyklos bendruomenei aktualias problemas, tobulinti mokymo procesą ir tokiu būdu pagerinti mokinių mokymosi rezultatus. Inovacijoms atviri mokytojai išbandė įvairius skaitmeninius bendradarbiavimo įrankius, kuriuos pritaikė savo mokyklose.

Alytaus rasjono Daugų Vlado Mirono gimnazijos komandos projektą „Vaizdas moko“ pristatė mokytojos Gitana Ivanauskienė, Žiedūnė Maldonienė, Virginija Svinkūnienė ir gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius.

Komandas vertino dvi komisijos.

Daugiškių projektas buvo pastebėtas ir įvertintas laurais - antra vieta.

Daugų V. Mirono gimnazijos komanda laimėjo it „Samsung mokyklos ateičiai“ mokinių favoritų nominacijos apdovanojimą. Jį skyrė mokinių komisija, pastebėjusi, kad  projektas „Vaizdas moko“ buvo labiausiai orientuotas į mokinius.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt