1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Alytaus rajonas
2019 Kovo 12d.
7

Prasidės ilgai laukta kelio į Punią rekonstrukcija

title

Alytaus rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimui finansiškai prisidėti prie Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įgyvendinamo projekto, kurio metu bus rekonstruotas daugiau nei 2 kilometrų kelio ruožas bei įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas į Punią.

Miestelis garsėja savo piliakalniu bei Šv. Jokūbo keliu, besidriekiančiu būtent per šią teritoriją, o 2017 metais Punia buvo paskelbta ir Mažąja Lietuvos kultūros sostine. 

Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Alytaus rajono savivaldybė dar 2017 metais yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį, tačiau derinimas – užtruko. Savivaldybė įsipareigojo finansuoti pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimą Punios mieste.

Praėjusių metų pabaigoje Kelių direkcija gavo statybą leidžiantį dokumentą, tad dabar savivaldybė prisidės prie projekto finansavimo – 190 tūkst. 40 Eur su PVM. Bendra projekto vertė – 2 mln. 700 tūkst. eurų.


Komentarai

7
Komentuoti
alytiškiui2020-06-08
"kam tas dviračių takas dar reikalingas,....... tada pirmiau nuo Alytaus jau reik tiesti takus link Punios...."

Alytiškio komentare glūdi du įsitikinimai. Alytuje yra dviračių, Punioje ne.
Labai smalsu, kodėl jūsų nuomone punioje nevažinėja dviračiais?
Paskaiciuokim pinigus...2019-03-13
Kad jau pradėjom skaičiuoti- tai paskaičiuokim. Į Alytaus piliakalnį rekonstruoto kelio atkarpa1 km 600 m . Projekto vertė 14,5 mil.(iš jų 1,3 mim misto savivaldybės) , pėsčiųjų tiltas-9 mil..... jums 2 mil daug pasidarė staiga už kelio ir infrastruktūros įrengimą kuria kasdien naudosis miestelio gyventojai, vaikai į mokyklą vaikščios.... viskas jums blogai. Ne veltui užsieniečiai lietuvius vadina pavyduoliais.
Alytiškiui2019-03-13
Dėl suoliukų sutinku, bet kad nematėt nei vieno pėsčiojo ar dviratininko, tai jūs ten dieną naktį stovit ir stebit?
Ta įkalnė buvo tikrai gan pavojinga ir labai savalaikis sprendimas (nelaukiant nelaimės) patraukti nuo kelio dviratininkus ir pėsčius.
Alytiškis2019-03-13
Nesuprantu,kam tas dviračių takas dar reikalingas,juk čia ne lėktuvų pakilimo ir ne nusileidimo takas kad su dviračiu atskristai iš kažkur,tai tada pirmiau nuo Alytaus jau reik tiesti takus link Punios,užtenka jau vieno nutiesto nereikalingo tako link Skirnuvos,kur nemačiau permetus neivieno dviratininko ir pėsčiojo,o suoliukai išdėstyti kas 50 metrų taip ir dūlka,vat kaip plaunami mūsų pinigėliai
Na2019-03-12
Tik akli, kurti ir berazumiai jį gali rinkt.. Žmonės, ka jūs su savim darot??? As ne rajono gyventojas, bet puikiai žinau caro veiklas....
Mikas2019-03-12
Negana to kad rublis pats zmones kursto,bet ir jo pakalikai vazineja ir siulo kopencacijas uz malkas,kad uz ji balsuotu,visai neblogai,pats meras,zmona bibliotininke ikiso i ukininku paramos skyrtymo direktore,ko dar reikia,nieko,Daugu pakrante pasieme su parku, o kur Meteliu pakrante,Dusios pakrante,sakyciau tokiam merui tik i dziovykla uostyt kabanciu
Ase2019-03-12
Mieli brangus Alytaus raj. Pilieciai, tik du kilometrai ir 2 milijonai eu.Vrubliauskas izulejo,ne viskas gerai lazda turi du galus,tik gaila kad spauda tyli,kad girta pagavo,kad meiluze turi,kad vaika uztaises,ir ttttttttt.
traffix.lt