5 c Alytus
Antradienis, Balandžio 7d.
Alytus
2019 Vasario 14d.
1

„Alytus-Myliu“ meilės istorijos porai Monikai ir Lukui - „Seno namo“ dovana

title

Aukštaitė Monika jau antrus metus save vadina „meilės emigrante“. Ji akimirksniu pamilo dzūką Luką ir jo gimtąją miestą Alytų.

„Mūsų istorija jau tęsiasi ilgiau nei trejus metus. Šį mėnesį švęsime mažą, bet ypatingą sukaktį – vasario 18 d. bus pusė metų, kai esame susituokę“, – pasakoja Monika. Jie susipažino netikėtai, kuomet Monika Luką pakvietė vesti renginį jos gimtajame Kupiškyje.

Lukas nedvejodamas sutiko leistis į tolimą kelionę beveik jos nepažinodamas. „Matyt, kai sutinki savą žmogų, viskas tampa savaime suprantama ir natūralu, nors su kuo nors kitu net nesvarstytum tokių idėjų“, – pasakoja Monika. Po jo kelionės į Kupiškį ji atvyko susipažinti su Alytumi. Alytus ją sužavėjo jaukumu, gamta, kultūra, unikaliomis vietomis, kurių kiti miestai gali pavydėti.

Po pusantrų metų draugystės Monika atsikraustė gyventi į Alytų ir, kaip sako ji, čia greit prigijo. Pažinčių ratas greitai prasiplėtė. Čia ji rado savo svajonių darbą. Šią vasarą jie susituokė savo meilės mieste – Alytuje.

Alytus jau beveik metus oficialiai turi miesto ženklą „Alytus-Myliu“. Jį pamėgo ne tik alytiškiai, bet ir kitų miestų gyventojai. Kartu su juo atsirado meilės metrai ir roželių širdelė ant Baltosios rožės tilto.  Vystant šį ženklą Alytaus miesto savivaldybė pirmą kartą organizavo meilės istorijų konkursą, jo laimėtojams Monikai ir Lukui restoranas „Senas namas“ dovanoja vakarienę, o kitų istorijų autoriams Alytaus miesto savivaldybė įteiks prizus su meilės simbolika.

„Labai smagu, kad Alytaus miesto savivaldybė kuria išskirtinį ir patrauklų meilės miesto įvaizdį! Idėja pasidalinti savo meilės istorija prieš Valentino dieną buvo labai laiku ir vietoje, tad malonu matyti, kad vyksta iniciatyva, leidžianti dalintis džiaugsmais ir pozityvu“, - už dėmesį ir dovanas dėkojo Monika.
 


Komentarai

1
Komentuoti
Nuomonė2019-02-15
Mano nuomone, - visa Lietuva tylomis praleido tą Valentino dieną tik Alytaus savivaldybė "sublizgėjo"...
traffix.lt