2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
112Nusikaltimai
2019 Vasario 13d.
3

Rekordinės narkotikų kontrabandos priedanga – logistikos įmonė Alytuje

titleNuotraukų galerija„Transtėja“ 2013 metais buvo įregistruota Alytuje, viename Žiburio g. 20 namo bute

Policijai paskelbus apie rekordinį narkotikų kontrabandos sulaikymą aiškėja ir įmonė, kuriai priklausantis vilkikas vežė 1,5 t hašišo, kurio vertė, jei viską pavyktų parduoti, galėjo siekti 20 mln Eur. Tai – Alytuje veikianti nedidelė krovinių pervežimu užsiimanti UAB „Transtėja“.

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas spaudos konferencijoje pranešė, kad narkotikai gabenti prisidengiant logistikos įmone. 15min išsiaiškino, kad sunkvežimis, kuriuo buvo gabenta narkotikų kontrabanda, priklauso „Transtėjai“. Jos atstovai nebuvo linkę bendrauti. Paskambinus Registrų centre nurodytu įmonės mobiliuoju telefonu, atsiliepęs vyras pasakė, kad žurnalistas sumaišė numerį ir apie jokią „Transtėją“ jis nėra girdėjęs. Pabandžius paskambinti kitu nurodytu įmonės mobiliuoju telefonu, atsiliepė tas pats vyriškis ir susierzinęs pakartojo, kad žurnalistas pataikė ne tuo numeriu ir baigė pokalbį. 

Rekordinė narkotikų siunta

  • Rekordinė narkotikų siunta
  • Rekordinė narkotikų siunta
  • Rekordinė narkotikų siunta
  • Rekordinė narkotikų siunta
  • Rekordinė narkotikų siunta
  • Rekordinė narkotikų siunta
  • Rekordinė narkotikų siunta


15min susisiekė su buvusia ilgamete šios įmonės vadove Rita U. Ji prie „Transtėjos“ vairo stovėjo nuo 2013 m. iki praėjusių metų birželio mėnesio. Moteris teigė, jai pačiai buvo šokas sužinojus naujieną, kad jos vadovauta įmonė galėjo būti naudojama kaip priedanga kontrabandos gabenimui.

Šioje įmonėje dirbo ir jos buvęs vyras, 15min žiniomis, jis yra vienas iš trijų sulaikytų įtariamųjų. „Galiu pasakyti, mes jau beveik metai su buvusiu vyru nebendraujame, todėl nieko jums nepapasakosiu, – sakė buvusi įmonės vadovė. – Tikrai nieko nežinojau, jei jis kažką ir darė, tai be mano žinios. Man pačiai buvo šokas“.

L.Pernavas spaudos konferencijoje minėjo, kad vienas iš sulaikytų vyrų vadovauja logistikos įmonei. Šios įmonės įstatinis kapitalas – 110 tūkst. eurų. Nurodoma, kad įmonei priklauso 42 transporto priemonės. Jos pajamos 2017 m. siekė 1,25 mln. Eur, o grynasis pelnas – 37 tūkst. eurų. Rekvizitai.lt duomenimis, įmonėje šiuo metu dirba 26 asmenys. Vidutinis atlyginimas čia siekia 461 Eur.

Fotogalerija


15min.lt

Naujausios žinios

Komentarai

3
Komentuoti
Iš tokios2019-02-14
Veiklos finansuojama politika manyčiau ir Alytuje
mda..2019-02-13
Vilkikas gal ir priklauso tai įmonei, bet puspriekabė yra atskiras vienetas... užkibo perveždami neaiškų krovinį ir tiek... toks čia ir triukšmas
Knygnešys2019-02-13
Tai kuris čia kiečiausias alytiškis? :)
traffix.lt