12 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
Verslas
2019 Vasario 13d.
6

Investuos milijoną: geidžiamiausi darbdaviai pradeda statybas prie Gulbynės

titleNuotraukų galerijaStatybos prasidėjo adresu Naujoji g. 29. Čia Putinuose, priešais Gulbynės ežerėlį, įsikurs geidžiamiausiais Alytaus metų darbdaviais šiemet pripažinti verslininkai, bendrovė „Dzūkijos mediena“Būsimo pastato vizualizacija

„Gal žinot, ką čia stato?“, - tokių klausimų sulaukiame prasidėjus kokioms nors statyboms.

Alytus, nors ir mažėja gyventojų skaičiumi, didėja naujais statiniais. Vienas jų pradės kilti artimiausiu metu ir turėtų stovėti jau rudenį.

Tai – statybos, prasidėjusios adresu Naujoji g. 29, Putinuose, priešais Gulbynės ežerėlį. Čia įsikurs geidžiamiausiais Alytaus metų darbdaviais šiemet pripažinti verslininkai, bendrovė „Dzūkijos mediena“. Jos biuras, skyriai 10 metų veikė įvairiose skirtingose vietose, tad buvo nuspręsta investuoti ir pagaliau turėti savą pastatą.

Alytausgidas.lt žiniomis, į stiklinį 2 aukštų pastatą su garažais, skirtais visai bendrovės technikai, bus investuota apie 1 mln. eurų. Dalis investicijų „Dzūkijos medienai” turėtų atsipirkti, mat pastato dalis bus nuomojama – kaimynystėje įsikurs kol kas neįvardijamos veiklos srities verslininkai.

Naujasis pastatas bus 750 kv. metrų, planuojama, kad beveik pusę patalpų įsikurs stiklo statinyje, kiek daugiau ploto užims požeminiai ir pan. garažai.

„Dzūkijos mediena” – geidžiamiausia darbdavė mieste, toks apdovanojimas bendrovei įteiktas su Alytaus metų apdovanojimų nominacijos laimėtojų laurais. Milijonines apyvartas pasiekusi alytiškių įmonė yra įdarbinusi per 40 žmonių, kurie gauna vieną didžiausių mėnesio atlygių Dzūkijos sostinėje. Vidutinis atlyginimas nurodomas 1 tūkst. 274,88 Eur.

Be miško, medienos supirkimo ir pardavimo „Dzūkijos mediena“ užsiima ir biokuro gamybos verslu, kuris šiuo metu sudaro beveik trečdalį bendrovės pajamų.

Fotogalerija

  • Naujoji g. 29 teritorija, esanti priešais Gulbynės ežerėlį. Alytausgidas.lt skaitytojo Tomo P. nuotr.

Komentarai

6
Komentuoti
Nu jo2019-03-05
"Geidziamiausi darbdaviai " supirkineja miska ir ji porceliuoja. Lietuva buvo tokia miskinga, bet del to pelno ir troskimo pinigu, tuoj liksime kaip plynas laukas. Gaila ziureti kaip naikinami musu miskai.
Donatas2019-02-14
viena nuotrauka straipsnyje... kokio bukumo žurnalistai dirba Alytaus portaluose... ar jie nesugeba pasivaryti delfio bent retkarčiais... tokius bukus ir neinformatyvius straipsnius, manau galėjo rašyti prieš 20 metų. Gėda redakcijai už turimą personalą...
skarbe2019-02-14
autoryste buna nieko verta, jei darbas neipatingas. Siuo atveju, man tai eiline kazkokia skarbonke, tad reikia ieskoti tu autoriu ne kas padare si projekta, o kas isvis pirmas pradejo siulyti skarbonkes :D :d
Aha 22019-02-14
Architektų rūmai atkreipia dėmesį, jog pareiga viešinant kūrinį visada nurodyti jo autorių (-ius) yra įtvirtinta Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme. Rūmai žiniasklaidos priemonėms ir Lietuvos nekilnojamo turto agentūrų asociacijai bei Lietuvos nekilnojamo turto plėtros asociacijai išsiuntę oficialų raštą atkreipdami dėmesį į šią ydingą praktiką.
Aha2019-02-14
Kaip privaloma? :D ka nori ta viesina zurnalistai.
a2019-02-14
Kas autoriai? Architektai? Juk tai privaloma paviešinti...
traffix.lt