17 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2019 Vasario 7d.
1

Patyrus žalos dėl nekokybiškos elektros tiekimo paslaugos – kreiptis į ESO

title

Į balanos „gadynę“ savaitgalį buvo priversti grįžti Dzūkijos sostinės pradžia vadinamo I Alytaus gyventojai.

Elektra vienu metu, praėjusį šeštadienį, nebuvo tiekiama į apie 100-ui namų Antano Juozapavičiaus, Lakštingalų, Merkinės, Naujakurių, Ramunių, Studentų ir Vieversių gatvėse.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą inforemavo ESO (Energijos skirstymo operatorius) atstovas, iš pradžių elektros tiekimas buvo sutrikęs dėl galios transformatoriaus gedimo.

Siekiant, kad elektros energijos tiekimas būtų atnaujintas kuo greičiau, tą pačią dieną buvo pasitelktas laikinas dyzelinis generatorius.
Tuo pirmalytiškių negandos nesibaigė. Vienuose namuose buvo galima įsijungti, pvz.: lempas, tačiau nebuvo elektros srovės rozetėse.

Dėl didelės apkrovos laikinas generatorius išsijungė.

ESO inžinieriai po to vėl atkūrė elektros tiekimą ir elektros energijos tiekimas buvo užtikrintas iki vėlyvos nakties. Pasak elektros tiekėjų, buvo rūpinamasi gedimo nustatymu, šalinimu ir naujo galios transformatoriaus tiekimu, tačiau kadangi savaitgalį tai – „užduotis ne iš lengvųjų“, darbai užtruko.

Galų gale elektrikams pavyko rasti ir atsigabenti naują galios transformatorių, kuris buvo pakeistas iki sekmadienio.

Nuo savaitgalio nustojo veikęs pagrindinės I Alytaus sankryžos šviesoforas. Srovės svyravimas tapo rimtu išbandymu ir tokiai gyventojų technikai, kaip signalizacijos, sekciniai vartai, skalbyklės ir pan.

Jeigu jūs patekote tarp tų, kurių technika savaitgalį sugedo galimai dėl nekokybiško elektros srovės tiekimo, patyrėte nepatogumų ar žalą, ESO kviečia kreiptis pateikiant raštišką prašymą dėl patirtų nuostolių kompensavimo.

Pirmalytiškiai taip pat pastebi, kad jau mažiausiai kelias savaites, o kai kuriose vietose – kelis mėnesius neapšviesta viena pagrindinių Merkinės gatvė. Tai su praėjusio savaitgalio gedimais nėra susiję, tačiau, gyventojų nuomone, panašios problemos galėtų būti sprendžiamos kompleksiškai.Patyrėte žalos dėl nekokybiškos elektros tiekimo paslaugos – kreipkitės į ESO
 


Komentarai

1
Komentuoti
TiKSLIAI2019-02-07
....ARGI NERA KAS SUDRAUSMINTU tuos ESO monterius-savo darba gal ir padare,taciau liko sujaukta,sugadinta be apsvietimo ir SAULES gatve....
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose