18 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
Sveikata
2019 Sausio 30d.
1

Ligai užklupus savaitgalį – Alytaus poliklinika dirbs!

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto ir rajono gyventojai susirgę savaitgalį gali kreiptis į Alytaus polikliniką bei Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą. Šių gydymo įstaigų medikai pagalbą teiks abiejų savivaldybių gyventojams.

Išaugus sergamumui gripu, pajutęs pirmuosius šios ligos ar peršalimo simptomus bei tikėdamasis greičiau gauti medicininę pagalbą dažnas Alytaus miesto ir rajono gyventojas skuba ne į polikliniką, o į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės priėmimo skyrių ir tokiu būdu apsunkina tiek čia dirbančių medikų darbą, tiek skubios pagalbos reikalaujančių ligonių  patekimą pas gydytojus.  

Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus medikų darbo krūvis – vienas didžiausių, tad į jį plūstantiems pacientams kartais eilėje laukti tenka ir po keletą valandų. Todėl ligoninės personalas prašo pirmuosius peršalimo ligų simptomus pajutusius pacientus kreiptis į savo šeimos gydytoją, o ne į ligoninės priimamąjį.

Pajutę gripo ar ūmių kvėpavimo takų infekcijos simptomus savaitgalį Alytaus miesto ir rajono gyventojai gali kreiptis į poliklinikoje dirbančius medikus. Būtinąją pagalbą šeštadienį nuo 9 iki 18 val. teiks Alytaus poliklinikos, o sekmadienį nuo 9 iki 14 val.  Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro gydytojai.

Gripo epidemijos metu rekomenduojama neiti į gydymo įstaigas dėl nedidelių sveikatos sutrikimų, nesudėtingų ar net planinių procedūrų, kurias galima atidėti vėlesniam laikui, nes rizika susirgti gripu lankantis ligoninėje padidėja dvigubai.


Komentarai

1
Komentuoti
Pacientas2019-01-30
Geriau norėčiau sužinoti kokius tyrimus reikia pasidaryti įtarus gripą pvz man sunku kvėpuoti vakar buvo 37.8 temperatūra dusina pradejiau gerti arbatas asperina jau nuo šiandien ospomoxa pas gyd nesikreipiau bandau pats išsikapstyti ir kosciu normaliai
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje