16 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 21d.
112Eismas
2019 Sausio 28d.
3

Avarijoje prie Prienų nukentėjo trys Alytaus apskrities gyventojai, vairuotojas mirė ligoninėje (PAPILDYTA. ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerija

„4 greitukės, policija“, - apie pirmadienio eismo įvykį ties Prienais informavo socialinės grupės „Kur stovi policija“ sekėjai. Vienas jų po eismo įvykio nufotografavo lengvąjį automobilį.

Preliminariais duomenimis, „Toyota" automobilis susidūrė su vilkiku, o sumaitotame automobilyje įstrigusius žmones teko vaduoti ugniagesiams-gelbėtojams.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Eglė Kačinskienė, visi 3 nukentėjusieji nugabenti į ligoninę, 2 patyrė sunkius sužalojimus.

PAPILDYTA

Alytaus apskr. VPK patikslino, kad eismo įvykis prie Prienų, Kauno pl., kelio Kaunas–Prienai–Alytus 34-ame kilometre, įvyko sausio 28 d. apie 11 val. 15 min.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Toyota“, važiavęs link Kauno, kurį vairavo vyras (g. 1941 m.), išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su vilkiku „Volvo FH 440“, vairuojamu vyro (g. 1988 m.).

Kaip jau rašėme, buvo prispausti 3 lengvojo automobilio keleiviai.

„Toyota“ vairuotojui Alytaus gyventojui (g. 1941 m.) nustatyta galvos trauma, jis ligoninėje buvo reanimuojamas, alytiškei keleivei (g. 1949 m.) diagnozuotas krūtinės sumušimas, dar viena automobilio keleivė, Lazdijų rajono gyventoja (g. 1999 m.) patyrė daugybines traumas.

ATAUJINTA

„Toyota Starlet“ vairuotojas ligoninėje mirė.

Kartu važiavusi mergina (g. 1999 m.) iš Lazdijų rajono dėl įvairių kūno sužalojimų buvo paguldyta į Kauno ligoninę, o alytiškė moteris (g. 1944 m.) po medikų apžiūros gydoma ambulatoriškai.

Fotogalerija

  • Alytaus apskr. VPK nuotr.
  • Alytaus apskr. VPK nuotr.
  • Alytaus apskr. VPK nuotr.
  • Alytaus apskr. VPK nuotr.
  • Alytaus apskr. VPK nuotr.

Komentarai

3
pritariu2019-01-29
Išimkite nuotrauką kur žmonės matosi !!!! Dėl gyvybės tebekovojančios mergaitės ir žuvusio vairuotojo artimiesiems ir taip baisus smūgis.NEŽMONIŠKA žiūrimumo reitingus tokiais šlykščiais būdais augint.
Pasibaisėjusi portalu2019-01-29
Antžmogiai, išimkite nuotrauką.
Vilius2019-01-28
Ne, nu nuotrauka tai tai trūksta žodžių ! Žmonės įkalinti metalo lauže, žiaurus vaizda. Nemanau, kad turėtų prie straipsnio figūruoti tokia nuotrauka, jug ten yra kažkieno artimieji.
traffix.lt