7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2019 Sausio 27d.
6

Jaunieji Alytaus futbolo talentai: vieni išvyksta į Kiprą, kiti grįžta iš Baltarusijos

titleNuotraukų galerija

4 iš 6 Lietuvos futbolo čempionų įvarčių per pasirengimą naujam sezonui įmušė Alytaus „Dainavos“ futbolo akademijos auklėtiniai.

2 kartus iš eilės pastaraisiais metais stipriausia šalies futbolo komanda tapusi Marijampolės „Sūduva“ šiemet jau sužaidė 3 kontrolines rungtynes. 4 įvarčius pelnė Alytaus futbolo trenerių auklėtiniai – 3 įmušė šalies čempionų peržiūroje dalyvaujantis FA „Dainava“ auklėtinis Paulius Golubickas, jis atliko ir rezultatyvų perdavimą, po kurio savo įvartį pelnė ir Renatas Banevičius.

P. Golubickas (pirmieji treneriai – Povilas Baliukonis, Nerijus Bartkevičius ir Tadas Bernotas) su R. Banevičiumi (pirmieji treneriai – P. Baliukonis, N. Bartkevičius ir Aidas Kalimavičius) sudomino „Sūduvą“ iki aukščiausių titulų pastaraisiais metais atvedusį trenerį Vladimirą Čeburiną ir su komanda artimiausiu metu turėtų išvykti į pasirengimo stovyklą Kipre.

R. Banevičius ir P. Golubickas praėjusį sezoną reprezentacinei Alytaus futbolo komandai DFK „Dainava“  padėjo iškovoti LFF I lygos sidabrą, o su FA „Dainava“ – elitinės (aukščiausios) jaunių lygos bronzą. Abu futbolininkai – ilgamečiai šalies jaunių rinktinių nariai. R. Banevičių savo klubo struktūroje anksčiau norėjo matyti Lenkijos vicečempionė Balstogės „Jagiellonia“, tačiau futbolininkas pasirinko tobulėjimą savo mieste ir šalyje.   

P. Golubickas į Alytų grįžo po kelių sezonų Anglijos 1-osios lygos klube „Yeovil Town“. Šį, o ne „Cambridge“, „Chelsea“, „Petersborough“, Paulius pasirinko ne vien dėl futbolo, tačiau ir dėl sporto studijų, kurias jis Jouvilyje ir baigė.

Dar du Alytaus futbolo auklėtiniai – Gustas Jarusevičius ir Nedas Labukas – Lietuvos futbolo U-17 rinktinei atstovavo Minske (Baltarusija). 15-ame tarptautiniame futbolo turnyre „Development cup“ lietuvaičiai lygiosiomis sužaidė su Bulgarija ir Ukraina bei pralaimėjo Moldovai ir Slovėnijai, Gustas pasižymėjo įvarčiu.

G. Jarusevičius (pirmieji treneriai – P. Baliukonis ir Šarūnas Klimavičius) – reprezentacinės Alytaus futbolo komandos DFK „Dainava“ gretose suspindėjęs jaunasis talentas, kurio sezonas buvo įvertintas ir išrinkimu į Alytaus sporto ir rekreacijos centro jaunųjų žaidėjų 10-uką.

N. Labukas (pirmieji treneriai – P. Baliukonis, N. Bartkevičius, A. Kalimavičius ir Virginijus Sinkevičius) taip pat jau yra debiutavęs DFK „Dainava“ gretose, o šiemet buvo kviestas į kelias peržiūras Italijoje, „Hellas“ klube Veronoje ir tarptautiniame futbolo skautų suvažiavime. Nedas tęsia savo dėdžių Artūro Labuko ir Tado Labuko - alytiškių futbolininkų dinastijos - tradicijas.

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
vavan2019-01-28
Giedra isves jus y A lyga
vovan2019-01-28
cia buvo a lygos imitacija prieš rinkiminis daukšio pijaras dabar yra temos kaltinti valdžia
x2019-01-28
Nera Ginto nera komandos
vova2019-01-28
Pamirskit jus ta A lyga.dziaugtis reik kad 1 busim Su tokiu valdzios poziuriu y sporta nieko nelaukit
x2019-01-28
Puiku, o kur musu komanda, neseniai apie A lyga kalba buvo
jo2019-01-28
Sveikinimai čempionams SRC 2001 komandai
traffix.lt