2 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 17d.
AlytusAlytaus rajonasLazdijaiVarėnaEismas
2019 Sausio 3d.
2

„Kelių priežiūra“ pertvarkyta į bendrovę, jos skyriai Dzūkijoje veikia Alytuje, Lazdijuose ir Varėnoje

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo 2019 m. „Kelių priežiūra“ iš valstybinės įmonės pertvarkyta į akcinę bendrovę, pastaroji Lietuvoje anksčiau pakeitė atskirus juridinius vienetus, tarp kurių buvo ir kelių priežiūra Alytaus krašte besirūpinę „Alytaus regiono keliai“.

Dabartinė Alytaus kelių tarnyba, veikianti Santaikos g. 27, priklauso „Kelių priežiūros“ Rytų regionui, o jai vadovauja Algirdas Latvys. Tam pačiam regionui priklauso ir Turistų g. 11 įsikūrusi, Alvido Gabrio vadovaujama Lazdijų kelių tarnyba bei Mecanizatorių g. 19 dirbanti Varėnos kelių tarnyba, kuriai vadovauja Algis Vičkačka.

„Kelių priežiūros“ Centro regionui priklausančiai kaimyninei Prienų rajono kelių tarnybai su baze Jono Basanavičiaus g. 47 vadovauja Antanas Tarasevičius.


Komentarai

2
taigi va2019-01-04
kad keliai ir Varenos raj. prastai valomi, o ypac kur ne pagrindiniai, jie visai netvarkomi, bet gi zmonems i darba tai vaziuoti reikia.........................................
Algimantas2019-01-03
Labai blogai valomi Alytaus raj. keliai. Kiekvieną dieną, ryte ir vakare, pravažiuoju Alytaus, Prienų, Kauno raj. keliais, blogiausiai valomi Alytaus raj.

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Netikras milijonierius