2 c Alytus
Pirmadienis, Kovo 30d.
AlytusVideoreportažai112
2019 Sausio 2d.
7

Šalia „Pušies“ prireikė kirvio

title

Alytuje, prie kavinės „Pušis“, sumušti 2 vyrai, gimę 1977 ir 1979 metais. Pasak vieno nuketėjusiųjų,  išėjęs į lauką jis  pamatė ant kavinės pastato Vilniaus gatvėje besišlapinantį vyriškį. Jį perspėjęs apie negražų elgesį vyriškis sulaukė smūgių krušos, tuo šis priešnaujametis „vesternas" nesibaigė. Jį daužyti ėmė besišlapinusiojo draugas.

Ginti mušamąjį atskubėjo kavinės viduje buvęs pažįstamas. Jis iš automobilio pasiėmė kirvį, tačiau mušeikos šį šaltąjį ginklą atėmė ir ėmė vaikytis prieš tai nuskriaustuosius. Konfliktui kiek nurimus vienas užpuolikų kirvį numetė.

Atvykę policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė 1985 metais gimusį vyriškį, tam talkinęs tamsaus gymio asmuo pabėgo, jo ieško policija.

Nukentėjusiems prireikė medikų pagalbos.

Dėl įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.   

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Eglė Kačinskienė, policija pateikė prašymus vaizdo įrašams gauti.

Bus analizuojamas tiek kavinės viduje sumontuotų, tiek Vilniaus gatvėje, o galbūt ir kitur mieste įrengtų kamerų užfiksuota medžiaga.  

„Pušies“ kavinė naujai atsikūrė prieš Kalėdas.

Konfliktines situacijas tekdavo spręsti ir prieš tai „Pušyje“ dirbusiam verslininkui, kuris, mėgindamas keisti situaciją, netgi buvo atleidęs ankstesnius apsaugos darbuotojus.


Naujausios žinios

Komentarai

7
Komentuoti
Dar2019-06-21
Neuzsidare?
Antanas2019-01-26
Apgaudineja isgerusius girdejau .
R2019-01-26
Kiaulide
to to Aga2019-01-03
Iš parduotuvės niekas dėja neišveja kol neapsiperka paskutinis klientas,o čia likus keliims minutėms baras pilsto,o paskui jau veja lauk,juk nevisi sugeba bokalą susiversti vienu mauku,kitiems bokalas ir pusė valandos gurkšnojamas
To Aga2019-01-03
Aha, taip ima pripilsto ir prigirdo :D o savo proto nera? Ar taip ir i parduotuve einat 5 min pries uzdaryma, o po to verkiat, kad valanda trukdo vaiksciot.
To as2019-01-02
Aha ir mums ta pati situacija. P.s. gal man atrode, bet alus nekazka su skoniu. Arba sena statine arba pirma alu gavau uzsilikusi slangoje po ilgo nepilimo. Nors extra skonis pakrites visur.
Aga2019-01-02
Buvau'skylė ir tiek,savininkės mentalitetas turbūt žemas,pripilsto,prigirdo,o po to dar prieš užsidarant visus išveja,o daugelis net ir užsakytų gėrimų dar nespėje būna išgerti,klausimas,kam tada pilstote gėrimus,jei jau užsidarinėjate?
traffix.lt