17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus
2018 Gruodžio 21d.
0

Apdovanoti kalėdiškiausio Alytaus konkurso nugalėtojai ir laureatai

titleNuotraukų galerija

Apdovanoti beveik mėnesį vykusio Kalėdiškiausios Alytaus aplinkos konkurso nugalėtojai, kurie sukūrė gražiausią ir įdomiausią mūsų miesto kalėdinę aplinką.

Kasmečio Kalėdiškiausios Alytaus miesto aplinkos konkurso metu įmonės, įstaigos, daugiabučiai ir individualūs namai buvo kviečiami fotografuoti savo gražiausią kalėdiškai papuoštą aplinką

Konkurso metu sulaukta daug nuotraukose įamžintų kalėdinės aplinkos vaizdų.

Antrą kartą iš eilės didžiausio fecebook‘e dėmesio sulaukė „Kavos namų“ kolektyvas – jis ne tik žavėjo jaukiai papuošta išorės aplinka, bet kartu sukūrė šiltą vidaus atmosferą.

Komisija taip pat rinko konkurso nugalėtojus pagal tris kategorijas: įmonės ir įstaigos, individualūs namai ir daugiabučiai.
„Džiaugiamės, kad konkursas, kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Šiemet stebėjome labai daug įdomiai šventiškai pasipuošusių įmonių ir daugiabučių namų, smagu, kad jie ir visi kiti prisideda prie miesto šventinės atmosferos kūrimo. Tikimės, kad ir ateityje sulauksime dar daugiau gražios ir įdomiai papuoštos kalėdinės aplinkos“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.

 Įmonių ir įstaigų kategorijoje komisijai išrinkti tris pačios gražiausios aplinkos vietas buvo itin sudėtinga, nes šiemet jų kaip niekad daug. Pirmoji vieta skirta IĮ „BN Tekstilė“ – ji savo parduotuvės langus papuošė angeliškais sparnais. Antroji – UAB „Baltoji rožė“ už kuriamą šventinę vieningą miesto atmosferą, o trečioji mūsų draugams – Alytaus rajono savivaldybei. Specialiu prizu buvo apdovanotas lopšelis-darželis „Boružėlė“.

Šventiniais akcentais puošiasi ir individualių namų gyventojai, jie kasmet tampa vis išradingesni ir stengiasi savo gyvenamąja aplinka džiuginti praeivius. Individualių namų kategorijoje pirmąją ir antrąją vietą dalijasi du namai, esantys Suvalkų gatvėje, trečiąją – namas Pabalių gatvėje.
Džiaugiamės, kad daugiabučių namų gyventojai taip pat neatsilieka ir stengiasi kurti kalėdinius akcentus šalia savo namų. Šioje kategorijoje pirmąja vieta apdovanoti Vingio g. 25 namo gyventojai, antrąja – Tvirtovės g. 13, trečioji vieta atiteko – A. Jonyno g. 3 namo gyventojams.

Taip pat pasipuošė Miklusėnų g. 33 ir Vilties g. 38 daugiabučio namo gyventojai, Vidzgirio, Lazdynų individualūs namai, „Centro terasa“, užuolaidų salonas „Diora“, „Loretos galerija“, darželiai, mokyklos, kitos įmonės ir įstaigos. Už kantrybę dėkojame Putinų bendruomenei – ji sukūrė eglutę iš kaštonų.

Komisija vyko sveikinti nugalėtojų – sužinoję, kad laimėjo, jie buvo labai nustebinti. Visi nugalėtojai ne tik šiltai priėmė, bet ir džiaugėsi, kad jų kalėdinė aplinka buvo pastebėta, žadėjo neapleisti puošimosi tradicijų ir patys skatinti kuo labiau puoštis ir kitus. Visiems nugalėtojams įteiktos Alytaus miesto savivaldybės padėkos ir kalėdiškai papuošti tortai.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė