17 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2018 Gruodžio 19d.
0

Alytaus metų apdovanojimai: paskutinė balsavimo diena

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė gruodžio mėnesio pradžioje pakvietė alytiškius balsuoti už alytiškių ir visuomeninių tarybų pasiūlytus Alytaus miestų apdovanojimų nominantus ir išrinkti geriausius iš geriausių.  

Balsavimui skirtas laikas artėja prie pabaigos, tad jeigu dar nebalsavote, suskubkite tai padaryti. Nors balsavimo laikas pratęsiamas iki gruodžio 21 d., jo liko visai nedaug!  

Išrinkime kultūros, verslo, švietimo ir kitoms gyvenimo sritims nusipelniusius miesto žmones, kuriuos į 13 nominacijų pasiūlė alytiškiai ir visuomeninės tarybos –  išrinkime socialiai atsakingą įmonę, balsuokime už įmones, pasiūlytas į efektyvaus, inovatyvaus, originaliausio smulkaus verslo nominacijas, geidžiamiausią darbdavį.

Išrinkime kultūrai, švietimui, sportui, sveikatos apsaugai ir vaiko gerovei nusipelniusius, Alytaus miesto vardą  šalyje ir užsienyje garsinančius, aktyvia visuomenine veikla, didvyriškais darbais ir išskirtiniais poelgiais pasižymėjusius žmones. Kas visose išvardytose nominacijose taps laimėtojais, priklauso tik nuo visų mūsų. 

Balsuokite ČIA!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose