0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 13d.
2

„Dainavos“ kino teatrą valdančiai įstaigai vadovaus naujas direktorius

titleAlytaus miesto savivaldybės įmonės „Alytaus telekinas“ valdomas kino teatras „Dainava“ turės naują šeimininkąAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracija skelbia viešą konkursą laisvai savivaldybės įmonės „Alytaus telekinas“ direktoriaus pareigybei užimti. Nors „Alytaus telekino“, valdančio mieste vienintelį „Dainavos“ kiną, vadovo vieta tarsi ir nebuvo laisva, miesto savivaldybės administracija skelbti viešą konkursą direktoriaus pareigybei užimti privalėjo atsižvelgdama į valstybės ir savivaldybių įmonių įstatymo pataisas, priimtas 2017 m. gegužę.

Pagal priimtus įstatymo pakeitimus, nuo 2018 m. jie į darbą savivaldybės įmonėje priimama tik viešo konkurso būdu, o tas pats asmuo tai pačiai įmonei galės vadovauti ne daugiau kaip 2 kadencijas iš eilės.

Pagal pakeitimus, savivaldybės įmonės vadovas, kuris į šias pareigas buvo paskirtas neterminuotai ir iki šio įstatymo įsigaliojimo ėjo pareigas daugiau negu 10 metų, tos pačios įmonės vadovo pareigas toliau galėjo eiti vienerius metus nuo šio įstatymo įsigaliojimo dienos. Pasibaigus šiam terminui, įmonės vadovas atšaukiamas iš pareigų įmonės savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos sprendimu ir skelbiamas naujas konkursas

Taip nutiko ir su miesto savivaldybės įmonės „Alytaus telekinas“ vadovu Kęstučiu Repečka. Jam šiemet baigėsi paskutiniai vadovavimo savivaldybės įmonei „Alytaus telekinas“ metai.

„Neturiu teisės - vadovauti pagal įsigaliojusius pakeitimus galima tik dvi kadencijas“, - patvirtino K. Repečka. Jis minėtai savivaldybės įstaigai vadovavo daugiau nei 20 metų - nuo 1995 m. ir pritariant savivaldybės tarybų nariams įdiegė visas pagrindines kino teatrų vystymosi mūsų šalyje technologijas, įskaitant 3D kiną, iš dalies renovavo ir „Dainavos“ kino teatro patalpas Rotušės a. 11 (Sporto g. 2).

K. Repečką „Alytaus telekino“ poste pakeisiantis naujasis direktorius privalės turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą, ne mažiau kaip 1 metų vadovaujamo darbo patirtį juridiniam asmeniui arba ne mažiau kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį juridinio asmens padaliniui.


Komentarai

2
Komentuoti
GINTARAS2018-12-14
puikus erlickaus pastebejimas.kas geriau sugebetu testi si darbeli,jeigu ne kino veteranas repecka.jis sio darbo zinovas,profas.na,zmogus su issilavinimu is dangaus si paskutini kinoteatra per labai trumpa laika ,matyt valdzios miesto noru ji anuliuos .
Erlickus2018-12-13
Na kadangi šita įstaiga yra labai didelė, joje pilna labai sudėtingų gamybinių procesų ir procedūrų, taip pat ji veiklą vykdo labai aršioje konkurencinėje aplinkoje, tai vargu ar Alytuje atsiras tinkamas kandidatas su reikiamu išsilavinimu ir svarbiausia su reikiama patirtimi, kad galėtų drąsiai vesti gausų šios įmonės kolektyvą į kovas su konkurentais, pirmas ant savo plačių pečių galėtų priimti negailestingos rinkos siunčiamus sunkumus ir išbandymus. O pas mus tai gi vieni ištižėliai aplinkui - dirbti tingi, valstybinės anglų kalbos nemoka, ir už prašmatnaus dydžio minimalią algą dirbti nenori. Ech, vėl koks nors laimės kūdikis iš Vilniaus ar Kauno, su Harvardo diplomu, gerą darbo vietą užims . . . . Ir vėl, kaip jau ne kartą buvo praeityje, dėl tokių reikalų, nusivylimo kartėlis, dėl gimtojo miesto piliečių nesėkmių, temdys artėjančių švenčių laukimo džiaugsmą.
traffix.lt