6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 12d.
0

„Riešuto“ konkurso laurai – Alytaus miesto bibliotekininkėms

title„Riešuto“ konkurso laureatės – Alytaus m. savivaldybės Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos darbuotojos

„Riešutas“ – taip pavadintame geriausio metų bibliotekininko konkurse apdovanoti geriausi Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų darbuotojai.

3-iąjį kartą surengtame konkurse geriausio 2018 m. vadovo „Graikinio riešuto“ apdovanojimas už už profesionalų bibliotekos veiklų plėtojimą ir kultūrinių iniciatyvų įprasminimą buvo skirtas Alytaus  miesto savivaldybės Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos direktorei Giedrei Bulgakovienei.

Neliko nepastebėti ir pastarąjį 25-metį aktyviai veikiančios bibliotekos darbuotojų nuopelnai. už bibliotekos paslaugų plėtojimą, profesionalumą ir sėkmingą dokumentų komplektavimo politikos įgyvendinimą apdovanota dokumentų komplektavimo ir katalogavimo skyriaus vedėja Lina Rutkauskienė, o už bibliotekos paslaugų plėtojimą, profesionalumą, įvairialypį ir kūrybišką indėlį į Alytaus kultūrinės atminties gaivinimo ir krašto pažinimo veiklą – informacijos ir kraštotyros centro vyriausioji bibliografė Ilona Krupavičienė.

„Riešuto“ konkurso laureatais anksčiau yra tapusi ir Alytaus rajono savivaldybės bibliotekos darbuotoja. Bibliotekininkystės ir fondų organizavimo skyriaus vedėja Jūratė Šalaševičienė buvo apdovanota geriausio metų bibliotekininko apdovanojimu. Geriausio metų bibliotekos vadovo apdovanojimą „Graikinį riešutą" yra laimėjusi ir Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt