1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiAlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 11d.
0

Konkurse dalyvavo ir mažieji dainininkai, ir pasakoriai

title

Alytaus kultūros ir komunikacijos centre (AKKC) vyko miesto ir rajono lopšelių-darželių, bendrojo ugdymo mokyklų bei neformaliojo ugdymo įstaigų advento ir Kalėdų konkursas „Leliumoj“.

Konkurse skambėjo Kalėdų laikotarpio autentiškos giesmės ir dainos, buvo sekami tautosakos kūriniai – pasakos, sakmės, mįslės, anekdotai, prietarai.

Konkurso komisiją sudarė Lina Kaminskienė (Alytaus jaunimo centro vyr. muzikos mokytoja), Reda Vokietienė (ansamblio „Sakalėlis“ vadovė ir „Sakalėlio“ pradinės mokyklos muzikos mokytoja), Danutė Šalaševičienė („Volungės“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja) ir Daiva Pasaravičienė (Alytaus savivaldybės švietimo skyriaus vyr. specialistė).

Komisija vertino meniškumą, originalumą, autentiškumą, kūrybiškumą, išraiškingumą.  Šiemet  ketvirtą kartą vykusiame konkurse dalyvavo 30 įvairaus amžiaus grupių dainininkų bei pasakorių.

Už gražius pasirodymus visiems dalyviams įteiktos saldžios dovanėlės, AKKC  direktorės Klaudijos Aleksandravičiūtės ir Alytaus miesto savivaldybės kultūros skyriaus vedėjos Vilmos Liaukuvienės padėkos, o daugiausiai balų surinkę dalyviai buvo apdovanoti specialiu prizu – šiaudine bitute.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt