-4 c Alytus
Pirmadienis, Kovo 30d.
Alytus
2018 Gruodžio 10d.
2

Vytautas Grigaravičius: apie nuveiktus darbus ir problemas

titleNuotraukų galerija

Meras Vytautas Grigaravičius su komanda įvairiose miesto vietose per pastarąsias savaites su alytiškiais susitiko 7 kartus. Susitikimuose pristatyti ne tik miesto pokyčiai, bet kartu diskutuota ir spręstos įvairios problemos.

Susitikimuose dalyvavo seniūnaičiai, aktyvūs alytiškiai ir tie, kurie jau pajautė tokių susitikimų naudą – nes randamas, atrodo, dažnai komplikuoto klausimo sprendimas, apie jį bekalbant.

Aktyviausi Ulonų seniūnaitijos gyventojai vos tilpo parapijos namų salėje, o labiausiai susivienijusi buvo Pirmojo Alytaus bendruomenė. Įsitikinta, kad vasaros pradžioje naujai išrinkti arba perrinkti ankstesni seniūnaičiai – tikri savo bendruomenės ambasadoriai, kuriems ji tikrai rūpi.

„Tradiciškai baigiantis metams pristatėme, kaip sekėsi vykdyti įvairius darbus, projektus ir spręsti problemas. Šiemet susitikimai, mano nuomone, produktyviausi, nes buvo jaučiamas gyventojų požiūrio pasikeitimas. Ankstesniais metais dažniausiai buvo kalbama apie asmenines gyventojų problemas, o šiemet daugiau apie bendras miesto problemas“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

Susitikimų metu buvo rodomos ne tik skaidrės, bet ir filmukai. Pristatymuose matėsi akivaizdūs nuveikti darbai ir jų tęstinumas. Neretai gyventojai džiaugdavosi, kad vyksta tokio formato susitikimai.

Daugiausia klausimų buvo užduodama dėl šaligatvių, gatvių tiesimo, asfaltavimo ir remonto. Gyventojams kaskart buvo primenama Žvyruotų gatvių studija –, joje yra aiškus eiliškumas ir galima akivaizdžiai matyti, kada tam tikra gatvė bus asfaltuojama.

„Stambiausi darbai šiais metais: išasfaltuotos 9 žvyruotos gatvės ir baigiamos dar dvi, įrengiama daugiau pėsčiųjų ir dviračių takų. Tvarkoma darželių teritorija ir vidus. Įrengta 16 naujų vaikų žaidimų aikštelių. Atgimsta Jaunimo parko teritorija, atnaujintas Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseinas, taupoma šilumos kaina“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. 

Dėkojame dalyvavusiems, o tiems, kas negalėjo, primename, kad apie miesto problemas galima pranešti ne  tik raštu, bet ir programėlėje TVARKAU ALYTŲ Taip pat visą „Alytus per metus“ pristatymą rasite čia.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
O kodėl pristatyme ,,Alytus per metus''2018-12-11
nei žodžio apie tai, kiek miesto įmonių bankrutavo ar užsidarė?
Vid2018-12-10
Vidzgiris pastaruoju metu skęsta tamsoje. Verkiant reikia atnaujinti apšvietimą intensyvioje pėsčiųjų atkarpoje nuo Lidl iki Statybininkų gatvės
traffix.lt