2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonasŠvietimas
2018 Gruodžio 5d.
5

Simno gimnaziją į reitingo viršūnę pakėlė M. Čižauskas ir mokytoja A. Tamulynienė

titleAlytaus rajono Simno gimnazijos vyresnioji fizikos mokytoja A. Tamulynienė

Pagal paskelbtus gimnazijose dėstomų dalykų rezultatus, Lietuvoje fiziką 2018 metais geriausiai laikė Alytaus rajono Simno gimnazija.

„Reitingai yra reitingai, tačiau to nesureikšminkime“, - įvertinimu pasidžiaugė, tačiau ypatingu nepavadino gimnazijos vadovas Evaldas Jakubavičius.

Iš Europoje pavyzdingiausios švietimo sistemos Suomijoje patirties šiuo metu besisemiantis E. Jakubavičius mano, kad reitingai neatspindi visos situacjos, tačiau neneigia, kad Simno išskirtinumas Lietuvos gimnazijų reitingo fizikos srityje bet kuriuo atveju yra malonus.

„Kai, pavyzdžiui, fizikos egzaminą kasmet laiko vienas kitas mokinys, pasiekti gerus reitingo rodiklius mums yra paprasčiau, nei didelėms šalies gimnazijoms“, - atviravo Simno gimnazijos direktorius.

Alytaus r. Simno gimnazijoje fizikos moko Asta Tamulynienė, o patekimą į šalies gimnazijų reitingų topą lėmė šios vyresniosios fizikos mokytojos mokinys Marius Čižauskas, kurio išlaikyto egzamino įvertinimas šiemet buvo 93 balai.

M. Čižausko surinkti balai fizikos egzamine Simne pastaraisiais metais buvo išskirtiniai, mat pernai balų vidurkis gimnazijoje, minėtos mokslo disciplinos egzamine, buvo vos 26,5, o dar metais anksčiau – 59.


Komentarai

5
Komentuoti
o2018-12-15
o ar žinai, kad mokytoja ne pati šį straipsnį parašė, manau ir ši mokytoja ir kiti tą patį pasakytų, džiaukimės, kad yra gabių vaikų...
2018-12-09
Tai tik pačių mokinių neginčytinas gabumas, tikrai ne mokytojos nuopelnas. Etika ir fizika neturi nieko bendro. Kas mokėsi pas šią specialistę gali patvirtinti, kad ji ne stebuklas šiame dalyke.
aš anonimui2018-12-06
Visi žinom, kad Marius buvo darbštus ir daug mokėsi savarankiškai, nes jam buvo skirtas savarankiškas mokymas nesusidarius grupei, bet gal gali pasirašyti savo vardą, kad jau mokytoja nepatinka....Kodėl tik anonimiškai
Anonimas2018-12-06
Kas žino tikrąją situaciją, tai žino, kad Tamulynienė yra neverta šitų pagyrų.
Marius dirbo daug savarankiškai ir tas pagyras turėtų gaut tik jis pats ir dar galbūt viena Alytuje dirbanti mokytoja
Buvusi auklėtoja - M.Z.2018-12-06
Šaunuolė!!!
traffix.lt