13 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 23d.
SveikataRėmėjų turinys
2018 Gruodžio 5d.
3

Alytau, šypsokimės kartu su nauju odontologijos centru! („LAUDENTA” – PULKO G. 12)

titleNuotraukų galerijaPacientai laukiami Pulko g. 12-4, Alytus. Registracija jau vyksta tel. +370 612 97000

Alytuje gruodžio 17 dieną duris atveria naujas modernus odontologijos centras „Laudenta“, tai - septintoji „Laudenta“ klinika Lietuvoje. „Laudentos“ specialistai jau spėjo šypsenas sugrąžinti daugeliui Utenos, Ukmergės, Kėdainių, Rokiškio bei Kupiškio gyventojų, o dabar šypsotis galės ir Alytaus gyventojai.

Miesto centre, Pulko g. 12-4 (šalia centrinio pašto patalpų), įsikūręs odontologijos centras pacientus vilios ne tik kokybiškomis odontologijos paslaugomis, moderniausia įranga, bet ir jaukia aplinka bei maloniu kolektyvu.

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu

„Laudenta“ pacientu gali tapti kiekvienas alytiškis – nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar burnoje esančių problemų. Odontologijos centras pacientams pasiūlys tiek standartines, tiek labai sudėtingas odontologines procedūras: pradedant nuo dantų plombavimo ir profesionalios burnos higienos, baigiant implantavimu sudėtingose situacijose, protezavimu išimamais ir neišimamais protezais, dantų šaknų kanalų gydymu ir pergydymu, ortodontiniu dantų tiesinimu breketais, plokštelėmis ir skaidriomis kapomis.

Ypatingą dėmesį  „Laudenta” skirs darbui su mažaisiais pacientais, kadangi pirmųjų vizitų metu padėti  pasitikėjimu ir teigiamomis emocijomis grįstus pamatus yra labai svarbu – juk baimė lankytis pas odontologus būna nulemta būtent to pirmojo vaiko ir gydytojo susitikimo. 

Tai tik maža dalis procedūrų, kurias kasdien pasiruošusi atlikti kompetentinga ir aukščiausius reikalavimus sau kelianti ,,Laudentos“ specialistų komanda. „Visos odontologijos paslaugos vienoje vietoje – šiandien, tai jau ne privalumas, o būtinybė, ir tik gydytojams dirbant komandoje galima pasiekti ilgalaikį rezultatą bei būti įvertintam pacientų", – įsitikinę „Laudentos“ specialistai.

Jauki aplinka ir moderniausios technologijos

„Odontologijos centre kurdami jaukų ir pacientams patogų interjerą stengėmės, kad pacientai jaustųsi ramūs ir atsipalaidavę, kad ne tik išeitų, bet ir ateitų su šypsena", – pabrėžė „Laudenta" vadovas. Anot jo, jauki aplinka, vėdinamos ir kondicionuojamos patalpos, rami muzika,  rūpestingas personalas – visa tai sukuria aplinką, kurioje malonu būti.

Odontologijos centre įrengti trys gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja, sterilizacijos įranga. Gydytojų ir pacientų patogumui įrengtas rentgenologinis kabinetas, kuriame atliekamos dentalinės ir panoraminės dantų nuotraukos.

„Laudenta“ aprūpintas kokybiškomis, gerai pasaulyje žinomų gamintojų medžiagomis bei diagnostikos ir gydymo aparatūra.

„Odontologija sparčiai tobulėja – todėl žengti koja kojon su technologijomis yra itin svarbu kiekvienam specialistui“,-  teigia gyd. odontologė Aušrinė Juršėnaitė.

Jei skauda – pirmumo teisė  į pagalbą

Dantų skausmas yra vienas iš sunkiausiai pakeliamų ir labiausiai žmogų varginančių skausmų, o apsilankymo pas odontologą baimė, panašu, perduodama iš kartos į kartą. „ Dažnai tenka susidurti  su pacientas, kurie bijo, ir dažniausiai tai skausmo ir nežinomybės keliama baimė, kai žmogus kreipiasi laiku, kai žino kas jam bus daroma – baimės nelieka”,- teigia gyd. odontologė Aušrinė Šidlauskaitė.

„Laudentos“ odontologijos centre sėkmingai laikomasi pacientams duoto pažado – pacientas su skausmu visuomet priimamas be eilės, ir nesvarbu ar jis klinikoje jau lankėsi ar atvyko pirmą kartą.

Ypatingas dėmesys ilgalaikiam kokybiškam dantų gydymui

Odontologijos centre siekiama kokybiško ilgalaikio rezultato, kuomet pacientams po pilnai pabaigto gydymo kelis metus užtenka tik profilaktinių apsilankymų.

„Mūsų tikslas, kad vizitas pas mus pacientui keltų kiek įmanoma labiau teigiamas emocijas. Kuo mes skiriamės nuo kitų klinikų? Mums nėra „nepatogių” darbų, mes neskirstome pacientų – gydome visus, o sudėtingose situacijose ar  reikalui esant – prie paciento gali prisiliesti ir visi  klinikoje dirbantys gydytojai – visa tai dėl geriausio galimo galutinio rezultato – gražios ir sveikos šypsenos”,- teigia implantuojanti  gyd. odontologė Vida Laurinonienė.

Odontologijos centro atidarymo ir artėjančių  švenčių proga visų specialistų KONSULTACIJOS NEMOKAMOS! Visos odontologijos paslaugos alytiškiams ir miesto svečiams teikiamos odontologijos centre „Laudenta“, Pulko g. 12 – 4, Alytus. Išankstinė pacientų registracija jau vyskta tel. +370 612 97000. Darbo laikas darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Daugiau informacijos www.laudenta.lt

PR

Fotogalerija

  • Pacientai laukiami trijuose jaukiuose, modernia įranga aprūpintuose kabinetuose
  • Odontologijos centro atidarymo ir artėjančių švenčių proga KONSULTACIJOS NEMOKAMOS!
  • Pacientai laukiami Pulko g. 12 - 4, Alytus. Registracija jau vyksta tel.  370 612 97000

Komentarai

3
Komentuoti
Gabija2019-07-09
Na, privačios dantistų paslaugos niekuomet nebus labai pigios, juk tai verslas. Tačiau lyginant patritį su valdiškomis įstaigomis, net vaikus vedu privačiai
jore2018-12-05
na jau pilna prekybcentriu,optiku,vaistiniu,kirpyklu,tai prisides dar odontologijos kliniku.Ir jokio pigau nebus,tik brangau,nes tiek pacientu paprasciausiai nera ir nebus,o ir pasikreipus tai is sveiku dantu padarys visus nesveikais .Valgyt visiems reikia issilaikyti.
Pacientas2018-12-05
Sveikinam. Kuo didesnė konkurencija, tuo kainos ir paslaugos geresnės :)
traffix.lt