0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusSportasŠvietimas
2018 Lapkričio 29d.
0

Eina paskui KKSD: Alytaus mieste sportas prijungtas prie švietimo

title

13 balsų prieš 12 pakeista Alytaus miesto savivaldybės administracijos struktūra.

No 2019 m. sausio 1 d. Alytaus m. savivaldybės sporto ir rekreacijos skyrius bus prijungtas prie švietimo skyriaus ir jis vadinsis Švietimo ir sporto skyriumi.  

Aukštesnę kategoriją turinti švietimo skyriaus vedėja Rimvyda Ališauskienė taps sujungto skyriaus vadove, sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis – jos pavaduotoju.

Panašus sporto ir švietimo susijungimas vyksta ir republikiniu lygiu – kitąmet prie Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) prijungus dabar prie LR Vyriausybės veikiantį Kūno kultūros ir sporto departamentą, ji vadinsis švietimo, mokslo ir sporto  ministerija (ŠMSM).

Naujam Alytaus miesto švietimo ir sporto skyriui nepriklausys tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius, jis bus atskaitingas savivaldybės administracijos direktoriui.

Taip pat atlikti dar keli keitimai administracijos struktūroje. Viešųjų ir užsienio ryšių skyrius vadinsis Komunikacijos skyriumi.

Savivaldybėje atsiras duomenų apsaugos pareigūnas (DAP), jis taip pat būsiantis pavaldus administracijos direktoriui.

Atlikua šias pemainas nuo 2019 m. sausio 1 d. savivaldybės administraciją sudarys savivaldybės administracijos direktorius, 2 savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai, 19 struktūrinių padalinių ir 5 į struktūrinius padalinius neįeinantis valstybės tarnautojai.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt