3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonasAktualijos
2018 Lapkričio 22d.
1

Bendrovė „VSA“: „Atliekų surinkimas iš Alytaus rajono sodų bendrijų gerėja“

titleBendrovė „VSA“ patvirtino, kad su Alytaus rajono savivaldybe rado sprendimą ir į sodininkų gyvenvietes užsuka maždaug du kartus dažniau nei tai darė anksčiau

Sodus pamėgę alytiškiai gali kiek lengviau atsipūsti. Jų namų prieigos gerokai švaresnės, o ir patiems nebetenka sukti galvų, kur išmesti susikaupusias šiukšles, kai konteineriuose nebėra joms vietos.

UAB „VSA“ po kartu su Alytaus rajono savivaldybe rasto sprendimo į sodininkų gyvenvietes užsuka maždaug du kartus dažniau nei tai darė anksčiau – grafikas sudaromas pagal poreikį.

„Tik išvežimo dažnumu galėjome suvaldyti situaciją. Konteinerių skaičiaus didinimas negelbėtų šiuo atveju.  O daugiau kartų vežėjai važiuoja todėl, kad padvigubinome mokestį. Buvo 11 eurų per metus už sodo namelį, dabar 22 eurai. Kito kelio ir nebuvo, o gyventojai supranta, jog norint didesnės tvarkos tenka daugiau mokėti. Tai priėmus tokius sprendimus, situacija pagerėjo“, - kalbėjo Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Mantas Ludavičius.  

Iš viso UAB „VSA“ Alytaus rajone paslaugas teikia 19-kai sodininkų bendrijų.

Alytiškiai savo užmiesčio namuose mėgsta lankytis tiek vasarą, tiek ir šaltuoju metų laiku. Kai kurie gyvena nuolat.

„Norime priminti, kad labai svarbu rūšiuoti. Žaliosios atliekos galėtų tapti puikiu kompostu, bet jos dažniausiai  keliauja į mišrių atliekų konteinerius. Galime nesunkiai pasiekti, jog perdirbamomis atliekomis perpildytų konteinerių būtų gerokai mažiau arba jų iš viso neliktų, o tada galėtų sumažėti ir mokesčiai“, - teigė UAB „VSA“ vadybininkas Alytaus rajonui Mantas Pajarskis.

Žaliąsias bei stambiagabarites atliekas nemokamai galima priduoti į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą, kur jos bus perdirbtos.

Centro adresas - Karjero g. 2, Takniškių k., Alovės sen. (Alytaus r.), darbo laikas: I-IV 8.00 – 17.00, V 8.00 – 15.45, pietų pertrauka: 12.00 - 12.45.

Šiuo metu bendrovė „VSA“ aptarnauja Vilniaus, Kėdainių, Ukmergės, Varėnos, Šalčininkų, Širvintų, Kaišiadorių ir Alytaus rajonų gyventojus.

UAB „VSA“ informacija


Komentarai

1
Komentuoti
Gintas2018-11-22
Prastai aptarnauja Alytaus r. Varnagirių km. šiukšlės praėjusį mėnesį pagal grafiką neišvežtos
traffix.lt