-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūra
2018 Lapkričio 15d.
1

„Domino“ teatras pristato šventę vaikams „Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai”

titleNuotraukų galerija

Profesionalus komedijos teatras „Domino“, bendradarbiaudamas su pasaulinį populiarumą pelniusio animacinio filmo kūrėjais „Animaccord LTD”, pristato naują originalų šventinį šou vaikams „Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai”.

Didžiausią Lietuvos istorijoje įspūdingo biudžeto šou rengia žinomų šalies autorių ir teatro profesionalų kūrybinė grupė. Mašos ir Lokio nuotykiai Labanoro girioje mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius į didžiąsias šalies arenas ir sales suburs šventiniu laikotarpiu nuo lapkričio 30 d.  iki gruodžio 30 d.

Pristatomas projektas unikalus tuo, kad tai vienintelis oficialus „Mašos ir Lokio” šou Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuris yra kuriamas pagal gautą animacinio filmo platintojų „Animaccord LTD” išplėstinę licenciją. Ji suteikia teisę ne tik parodyti populiariuosius animacijos personažus, kaip tai daroma daugelyje pasaulio šalių, bet ir sukurti išskirtinės kokybės originalų lietuvišką scenarijų.

Tai - vienas brangiausių scenos projektų, skirtų vaikams, mūsų šalies istorijoje, į kurį per keletą metų investuojama beveik 1 mln. eurų. „Tai - vienas brangiausių ir profesionaliausių „Maša ir lokys“ pastatymų visame pasaulyje - nuo Filipinų iki Brazilijos. Neabejojame, kad šie šventiniai šou padovanos begalę neužmirštamų įspūdžių visiems žiūrovams“, - apie projekto išskirtinumą sakė animacinio serialo platintojų „Animaccord LTD” atstovas.

Lietuviškąją istoriją apie Mašą ir Lokį sukūrė scenarijaus autoriai Šarūnas Datenis ir Dainius Kazlauskas. Muzikinės pasakos režisierius – žiūrovų ir kritikų puikiai vertinamas aktorius ir režisierius Dainius Kazlauskas. Pasirodymo scenografė – Indrė Pačėsaitė, choreografas – Donatas Bakėjus. „Šis spektaklis itin lengvas ir keliantis šypseną žiūrovui, tačiau ypač sudėtingas aktoriams, kurie, dėvėdami įspūdingo dydžio kostiumus ir kaukes, savo vaidmenis turi atlikti maksimaliai tiksliai, iki smulkmenų”, – sako scenarijaus autorius ir režisierius D. Kazlauskas.

Pasakos herojai prabils žinomų aktorių balsais ir žiūrovus linksmins varžydamiesi įvairiose sporto rungtyse. Įspūdingo dydžio specialiai šiam šou sukurtos dekoracijos ir kostiumai prikaustys ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų dėmesį. Kiekvienas įspūdžių kupinas pasirodymas pradedamas ruošti prieš 2 paras, o dekoracijas iš vieno miesto į kitą perveža net 3 vilkikai. Šou vaidina 20 aktorių, o pasirodymus organizuoja dar 20 profesionalų komanda.

Teatras „Domino", tęsdamas savo 2018-2019 m. „Nuotykių sezoną”, Lietuvos publikai pristato garsiausius pasaulyje komedijos spektaklius ir šou pasirodymus. „Mašos ir Lokio” nuotykius Lietuvoje žiūrovai stebės jau antrąjį kartą. Praėjusiais metais pristatyta pirmoji licencijuoto šou dalis „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ sulaukė stulbinančio žiūrovų susidomėjimo, gausybės puikių atsiliepimų ir tapo vienu populiariausių šou vaikams.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
mama vaiku 42018-11-15
vaikui bltas 50 l y t u , T R U N P A I , V A G Y S ,
traffix.lt