20 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
AlytusSportas
2018 Lapkričio 15d.
0

Alytaus stadiono bazėje vyks Lietuvoje vienos populiariausių varžybų „Best Indoor“

title„Best Indoor" varžybos šeštadienį - Alytaus miesto stadiono salėje (Birutės g. 5), kvalifikacinės kovos - nuo 10.15 val. 10 val. vyks oficiali atidarymo ceremonija, sekmadienį - nuo 9 val. vyks atkrintamosios kovos, o uždarymo ceremonija planuojama 15 val. Įėjimas - nemokamas

„Best Indoor“ – taip pavadintas tarptautinis šaudymo iš lanko turnyras vyks Alytaus miesto stadiono bazėje. 6-ąjį kartą rengiamos uždarų patalpų varžybos savo dalyvių skaičiumi yra vienos populiariausių Lietuvoje.

Kasmet mūsų šalyje ir užsienyje populiarėjančios „Best Indoor" varžybos jau įtrauktos į tarptautinės šaudymo iš lanko federacijos „World Archery“ kalendorių, todėl jose oficialiai galima siekti Europos ir pasaulio rekordų.

Apie 80 lankininkų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Suomijos Alytuje varžysis keturiose lankų grupėse. Moterų olimpinių lankų grupėje žiūrovai galės išvysti Europos čempionate šiemet startavusias perspektyvias lietuvaites Kristiną Abramaitytę ir Pauliną Ramanauskaitę.

„Džiaugiamės, kad „Best Indoor" varžybos kiekvienais metais auga - tiek dalyvių skaičiumi, tiek jų lygiu bei pripažinimu tarp lankininkų ir susijusių organizacijų“, - mintimis dalinosi turnyrą organizuojančio Alytaus „Žaliojo lanko" klubo vadovas Ugnius Timinskas. Pasak jo, konkurencija taip pat kasmet auga ir šiemet bus tikrai įdomu stebėti olimpinių lankų varžybas tiek vyrų, tiek moterų grupėse, kuriose yra daugiausiai dalyvių.

„Best Indoor" varžybos šeštadienį - Alytaus miesto stadiono salėje (Birutės g. 5), kvalifikacinės kovos - nuo 10.15 val. 10 val. vyks oficiali atidarymo ceremonija, sekmadienį - nuo 9 val. vyks atkrintamosios kovos, o uždarymo ceremonija planuojama 15 val.
Įėjimas - nemokamas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose