9 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
VideoreportažaiAlytusVerslasTransportas
2018 Lapkričio 14d.
22

Darbus pradeda Alytaus miesto keleivių vežimo konkurso nugalėtoja „Kautra“ (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerijaAlytaus miesto keleivių pervežimui skirti autobusai stovi konkurso laimėtojų parko kieme ir jau papuošti naujuoju Dzūkijos sostinės simboliu „Alytus-Myliu“

Nors paaiškėjo, kad Alytaus miesto keleivių pervežimo konkurso nugalėtoja tapo UAB „Kautra“, tačiau laimėtojas nebuvo paskelbtas viešai, tad veikla Alytuje dar nėra pradėta (nėra pasirašyta sutartis tarp savivaldybės ir laimėtojo), tačiau minėta bendrovė jau pradeda darbą, rengiasi išvažiavimui į Dzūkijos sostinės gatves.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo UAB „Kautra“ marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas, teikti keleivių vežimo pauslaugas Alytaus mieste bendrovei dar trukdo teisiniai procesai, teismui teikiamos pretenzijos dėl konkurso nugalėtojo, tačiau pasirengimo darbai jau pradėti.

Apie jau vykdomus darbus pasakoja konkurso laimėtojos UAB „Kautra” generalinis direktorius Linas Skardžiukas:

- Konkurso sąlygose numatyta, kad darbus turime pradėti per mėnesį nuo oficialios sutarties pasirašymo. Darome viską, kad taip ir būtų. 32 autobusai jau stovi mūsų kieme, kolegos ir partneriai dirba iš peties, kad autobusai būtų paruošti ir darbą galėtų pradėti dar šiais metais.

„Autobusai yra apipavidalinami, montuojamos švieslentės, keleivių skaičiavimo ir visa reikalinga technika. Tikiu, kad artimiausiu metu pasirašysime sutartį ir viskas taps oficialu”, - viliasi „Kautros”  vadovas. Jis mano, kad kitų rinkos dalyvių teikiamos pretenzijos tėra nenoras pripažinti pralaimėjimo.

„Matome, kad yra noras iš išorės trukdyti procesui, jį vilkinti. Jei yra dvejojančių, kad įvykdysime savo įsipareigojimus, kviečiu į mūsų dirbtuves, tegul atvyksta ir savo akimis pamato kaip vyksta darbas. Autobusai nauji, dar kvepia dažai. Kad ir kaip suinteresuoti asmenys to nenorėtų mes darome viską, kad galėtume alytiškiams įteikti Kalėdinę dovaną - naują, modernų viešąjį transportą”, - tvirtina L. Skardžiukas.

„Žinau, kad konkursą laimėjome sąžiningai ir artimiausiu metu pasirašysime sutartį. Tad ir naujų autobusų ruošimo procesą pradėjome drąsiai ir nedvejodami. Laimėjome pasiūlę geriausią kainą. Tikiu, kad pasiūlysime ir geriausią paslaugą Alytaus miestui”, - sako UAB „Kautra“ vadovas.

Alytaus miesto savivaldybės skelbtame konkurse vežėjas laimėtojas įsipareigoja miesto gyventojus vežti 27 mažesniais M2 klasės žemagrindžiais autobusais bei 5 didesnės talpos M3 klasės žemagrindžiais autobusais. UAB „Kautra” Dzūkijos sostinėje dirba nuo 2008 metų teikdama tarpmiestinio ir priemiestinio pervežimo, autobusų nuomos paslaugas. Įmonė taip pat administruoja Alytaus autobusų stotį.

ATNAUJINTA

Mūsų portalo žiniomis, be „Kautros“ Alytaus miesto savivaldybės skelbtame keleivių vežėjų konkurse dalyvavo 3 rinkos dalyviai, tarp kurių buvo „Busturas“, o taip pat keleivių vežimo konkursą Vilniuje laimėjęs „Transrevis“ su šios bendrovės savininku („Rigas mikroautobusu satiksme“ iš Latvijos) ir iki šiol buvusia didžiausia Alytaus vežėja, bendrove „Multivanas“.

PAPILDYTA

Alytaus miesto savivaldybė patvirtino, kad viešųjų pirkimų konkurso nugalėtojo dar nepaskelbusi, tačiau laimėtojas jau yra nustatytas, tad, kai tik pagal procedūras bus galima pasirašyti sutartį ir paviešinti laimėtoją, tai ir bus padaryta.

Miesto savivaldybės administracijos viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus vedėjos Modestos Tarasauskienės teigimu, kas belaimėtų konkursą, nauji autobusai Alytuje – ne prabanga, o būtinybė, tai – ir mažiau taršos mūsų mieste. M. Tarasauskienė tikisi, kad naujos, tvarkingos transporto priemonės turėtų paskatinti Dzūkijos sostinės gyventojus ir svečius viešuoju transportu naudotis aktyviau.

 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

22
Komentuoti
Levas2019-04-25
Nematau skirtumo kokia transporto kompanija teikia vežimo paslaugas, svarbu, kad būtų patogus grafikas ir prieinamos kainos
kavianskas 2018-11-30
kaune ir zadejo vezt , pradzioj veze ir ilgai po to pradejo trumpint isvykimus , galu gale 1 isvis panaikino , nes dare turistini marsruta kuo daugiau aplankyt rajonu ir prasukt daugiau km , paeme kauno autobusai bet sutrumpino marsruta iki kliniku , alga it tik pasalpa picosisveziotojas daugiau gauna nei sis atsakingas darbas uz pasalpos dydzio alga
x2018-11-17
Kaip grazu bus
SUKA TIE KAUTRA2018-11-15
KELKIT STOTY CIANTRAN , GRYZTI SAVAITGALY , IS KAUNO , IS VYLNIAUS , 1930 , IR VELIAU , NER KUOM GRYZT , E EI , ALIOSIOS ALO , ALOHA , CAUTRINIAI , CIA NENORMALU ,
keleivė2018-11-15
kas iš to kad nauji nes grafikai bus visai ne į tema, nes nezinia pagal ka juos sudarineja
algis2018-11-15
geda miesto klerkams kad atima darba is musu miesto verslininku
Nusiplausim gėdą2018-11-15
Man buvo didelė gėda dėl miesto autobusų parko. Sveikinu su permaina! Myliu Alytų :)
Rimtas2018-11-15
Galvojau bus normalūs autobusai, o čia tie patys mikriukai, tik žaliai- balti. Gal Policijos nurašyti?
Fak2018-11-14
Pagaliau bus normalus viešasis transportas, o ne dušmaninis balaganas
Analitikas2018-11-14
Laukia E.Bilieto, nes jau uz*so grynus krapstyt kiekviena karta.
*2018-11-14
Nepadarys gedos Alytuj? Nes nauji mikroautobusai? Tai gal visi savo senus automobilius pasikeičiam, kad miestui gedos nedarytų? Tas pats variantas.
Kaip bilietas centus kainuoja uz ką galima įsigyti naują autobusą? Jūs paziurekit kiek jie kainuoja, zemagrindziai autobusai su elektrinemis durimis?
*2018-11-14
Gaila, Alytaus verslininkų.
Bus2018-11-14
Pagaliau atėjo gera žinia ir į Alytų. dar reikėjo vietoje dabartinio pėsčiųjų tilto lynų keltuvą padaryti. Būtų buvę daug pigiau ir dar pelną būtų nešęs
Pensiininkas2018-11-14
Sveikinu,Kautra nepadarys gėdos Alytaus miestui,sekmės jums.
Keleivis2018-11-14
Multivanas dar pusė velnio buvo, bet kiti tai apgailėtini. Laukiam ypač e bilieto
Laima2018-11-14
Man gaila pralaimėjusiųjų,jie neblogai atliko savo pareigas.
Bet gi čia galingoji Kautra,kuri traiško viską kas pasimaišo jų kelyje.....
Pagaliau2018-11-14
Oj Multivanas širsta, reikėjo mažiau savo kišenės žiūrėt ir nevežiot keleivių su kiaurais mikriukais.
Gėrio ir tiesos triumfas2018-11-14
Miesto viešasis transportas yra iš dalies ir miesto veidas. Džiugu, jog jis keičiasi ir tampa mielesnis. Net neabejoju Kautros pasirinkimu. Šaunuoliai!
spalvos2018-11-14
Alytaus ženklo, truputį panašu į Druskininkų
Jo2018-11-14
O tai čia spalvos policijos, mhhh?
parašykite2018-11-14
kuris tarybos narys nuolat trukdo naujiems autobusams
autogika2018-11-14
Pagaliau bus ne geda pamatyti mieste viesajy transporta.Sekmes
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė