18 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2018 Lapkričio 9d.
0

Alytuje tobulinamos pagalbos smurto aukoms veiklos

title

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai organizavo susitikimą su socialiniais partneriais, teikiančiais pagalbą nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje.

Susitikimo tikslas - stiprinti bendradarbiavimą pagal kompetenciją keičiantis informacija ir organizuojant periodinius susitikimus su specializuotos pagalbos centrais ir kitomis suinteresuotomis institucijomis dėl nukentėjusių nuo smurto artimoje aplinkoje ir smurtaujančių asmenų.

Alytaus miesto socialinių paslaugų centro, apskrities moterų ir vyrų krizių centrų, Alytaus šeimos pagalbos centro vadovams ir atstovams, atvejo vadybininkams, miesto ir rajono tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorėms buvo pristatyta informacija apie Alytaus apskrities policijos įstaigose gaunamų pranešimų skaičių, pradedamus ikiteisminius tyrimus, situaciją apie melagingus iškvietimus, jų pasikartojamumą tuose pačiuose adresuose, prevencinę veiklą ir kitus veiksmus, susijusius su smurtu artimoje aplinkoje.

Diskusijose buvo paliestas ne vienas aktualus klausimas - keitimasis informacija su institucijomis, kaip pagelbėti skriaudžiamoms smurto aukoms, ar visos institucijos viską padaro dėl tuo pačiu adresu pasikartojančių įvykių, kokiomis priemonėmis aktyvinti prevenciją ir pan.

Kalbėta, kad tikslinga organizuoti specializuotos pagalbos centrų ir kitų suinteresuotų institucijų dėl nukentėjusių nuo smurto artimoje aplinkoje darbuotojams mokymus dėl smurto aukų identifikavimo ir kaip atpažinti smurtą.

Susitikimas buvo naudingas visiems susitikimo dalyviams, pasikeista nuomonėmis, išklausyti probleminiai klausimai.

Kitas susitikimas - apvalaus stalo diskusija - vyks lapkričio 21 d. Alytaus miesto savivaldybėje.

Alytaus apskr. VPK informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose