19 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
Videoreportažai112Eismas
2018 Spalio 31d.
4

Nesiliauja eismo įvykiai Varėnos-Gamyklos gatvių sankryžoje (ATNAUJINTA )

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienį Alytaus mieste Varėnos - Gamyklos gatvių sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai.

Pirminiais duomenimis, išvažiuodamas iš šalutinės Gamyklos gatvės automobilis „Audi A3" nepraleido pagrindine gatve važiavusio „Škoda Octavia". Automobiliai susidūrė. Po smūgio „Audi" apsuko ir ji užlėkė ant pėsčiųjų perėjos.

ATNAUJINTA 

Kaip portalą Alytausgidas.lt informavo Alytaus apskrities VPK atstovė Eglė Kačinskienė, avarijos metu galvos traumą patyrė „Škoda Octavia" vairuotojas. Vyras išvežtas į ligoninę.

Eismas Gamyklos gatve suintensyvėjo ir dėl vandentiekio tinklų darbų Ulonų gatvėje.

Fotogalerija

  • Skaitytojo Rimvydo nuotr.

Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Urtė2018-11-03
Man labai keistai atrodo žiedas Vilniaus - Kauno sankryžoje - ties kiekviena perėja po 4 vienodus ženklus. O kiek dar kitokių...Iš tolo tik mėlynuoja ir trukdo pamatyti svarbiausius. Vaizdelis, kad buvo atliekamų ženklų, tai ir sukišo dėl grožio.
Alytiškis2018-11-01
manau,kad dėl tokių ir panašių įvykių Alytaus m.sąnkryžose atsakingi jų projektuotojai,nes daug pridaryta nesąmonių,kurios tik pablogina pravažiavimą,nekalbėsiu apie visas,paminėsiu vieną labai aktualią.Piko valandomis leidžiantis žemyn Tvirtovės gatve ir norint pasukti į kairę Kauno gatve,privalai laukti,kol visi priekyje stovintys vairuotojai pravažiuos į kairę sukdami Kauno gatvėje,o Kauno g.eismas pagrindinis.Plika akimi matosi,kad buvo įmanoma praplatinti nuokalnės pabaigą,įrengiant trijų juostų eismą,dvi žemyn,viena į viršų,tokiu būdu nereikėtų stovėti kolonoje,nusileidžiant į Kauno gatvę ir norint atlikti dešinį posukį.
Hu2018-10-31
Ai, kažkaip vis Alytuje su eismu
....2018-10-31
Čia tiek visi įpratę autopilotu važinėk, kad vos tik koks eismo pakeitimas ir elementariausių eismo taisyklių nebemoka, nežiūri nei į ženklus niekur.
traffix.lt