0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Spalio 30d.
0

Iš Gardino „Dainavos“ senjorai grįžo su bronziniu apdovanojimu

titleNuotraukų galerijaSenjorų futbolo turnyre Gardine (Baltarusija) Alytaus „Dainava“ pelnė bronzą, geriausiu jos žaidėju buvo pripažintas R. Gendrikas, o nugalėtojos Vilniaus „Salos“ komandoje - D. Totoraitis

 Iš turnyro „Rudens mačas“ Gardine (Baltarusijoje) grįžo „Dainavos“ senjorų (50+) futbolo komanda. „Neman” futbolo aikštyne susitiko 5 komandos iš Baltarusijos ir Lietuvos.

Trenerio Petro Simanavičiaus vadovaujami „Dainavos“ futbolininkai nepatyrė pralaimėjimų – 1:1 sužaidė su Gardino apskrities senjorų pimenybių vicečempionu „Veteran united“, 0:0 – su Gardino „Beltelekom“ ir Zietelos „Dziatlava“ ir 1:0 nugalėjo Vilniaus „Salą“.

Nors alytiškiai buvo stipresni už vilniečius, šie su kitais varžovais sužaidė geriau ir tapo nugalėtojais. Sidabrą pelnė „Veteran united“, bronzą– Alytaus „Dainava“. Geriausiu „Dainavos“ žaidėju turnyre buvo pripažintas Romualdas Gendrikas, o nugalėtojų komandoje – Dalius Totoraitis.

Gardine be apdovanojimo neliko ir ketvirtoji komanda, kuri, kaip sportininkai mėgsta juokauti, lieka su „mediniu“ medaliu. Kaip tik toks buvo atiteko „Dziatlavai“. Įdomu tai, kad šį medinį medalį prieš turnyrą buvo išdrožęs kaip tik šios komandos žaidėjas Aleksandr Belous.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt