5 c Alytus
Antradienis, Balandžio 7d.
AlytusAktualijos
2018 Spalio 29d.
0

Vaiko išmokos Alytaus mieste išmokėtos jau 6 tūkst. ir 1 šeimai

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje nuo 2018 m. sausio 1 d. iki spalio 1 d. išmokos vaikams paskirtos ir išmokėtos 6 tūkst. ir 1 šeimai, t. y. 10 798 Alytaus miesto vaikams (98 proc. visų Alytaus miesto vaikų). Pinigine išraiška tai sudaro 2 mln. 443 tūkst. 535 eurų.

Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymu, išmoka vaikui skiriama ir mokama nuo teisės gauti išmoką atsiradimo dienos, tačiau ne daugiau kaip už 12 praėjusių mėnesių nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų išmokai skirti pateikimo savivaldybės administracijai dienos.

                      Mokinių nemokamas maitinimas organizuojamas Alytaus miesto savivaldybės 29 švietimo įstaigos: 12 lopšelių-darželių ir 17 bendrojo ugdymo mokyklų. Mokiniams sudarytos sąlygos maitintis karštu ir sveiku maistu. Maitinimas organizuojamas laikantis racionalios mitybos reikalavimų pagal perspektyvinius 15 dienų trukmės valgiaraščius, jie derinami su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentu.

                      Alytaus miesto savivaldybės mokyklų mokinių nemokamam maitinimui 2018 m. skirta 202,7 tūkst. eurų, o iki spalio 1 d. jau išleista 123,4 tūkst. Eur.

Nuo šių metų liepos 1 d. iki dabar dėl nemokamo mokinių maitinimo jau kreipėsi 380 šeimų, kuriose yra 595 vaikai.

Alytaus miesto savivaldybės mokyklų mokinių nemokamam aprūpinimui mokinio reikmenimis šiemet skirta 39,9 tūkst. Eur. Dėl mokinio reikmenų šiuo metu jau kreipėsi 382 šeimos, kuriose yra 593 vaikai. Prašymai-paraiškos dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti buvo priimami iki  spalio 5 d.

Socialinė parama (nemokami pietūs ir mokinio reikmenys) skiriama mokiniams, jeigu šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 183 Eur.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt