5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Alytaus rajonasTechnologijos
2018 Spalio 23d.
0

„Vaizdas moko“: Daugų gimnazija skaitmeniniams pokyčiams pasirengusi

titleA. Jakimavičius, G. Ivanauskienė, Ž. Maldonienė ir V. Svinkūnienė parengė pokyčio projektą „Vaizdas moko“ ir su juo pateko į „Samsung mokykla ateičiai“ projekto Lietuvoje veiklas

Daugų Vlado Mirono gimnazijos komanda, kurią sudaro gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius, mokytojos Gitana Ivanauskienė, Žiedūnė Maldonienė ir Virginija Svinkūnienė, parengusi pokyčio projektą „Vaizdas moko“, pateko į „Samsung mokykla ateičiai“ projekto Lietuvoje veiklas.

12 atrinktų mokyklų (konkurse paraiškas pateikė iš šiemet dalyvavo net 52) pradėjo kelionę skaitmeninių pokyčių link. Kartu su partneriais iš akademinio pasaulio, verslo ir viešojo sektoriaus gimnazijų komandos praėjusios savaitės pabaigoje įsitraukė į išskirtinius mokymus ir kovą dėl 10 tūkst. eurų.

Kaip visi žinome, skaitmeninės technologijos daro įtaką  mūsų gyvenimui. Dideliu pagreičiu veržiamės ir  gyvename informacinėje visuomenėje. Mokykla, ugdymo procesas neturėtų būti išimtis.

Projektas „Samsung mokykla ateičiai“ – tai puiki platforma gimnazijos mokytojų komandai įgyti naujų kompetencijų, įvaldyti kuo daugiau informacinių, kominukacinių technologijų (IKT) įrankių ir su dideliu veržlumu pasiekti ambicingą tikslą -  Daugų V. Mirono gimnazijoje įgyvendinti pokyčio projektą „Vaizdas moko“.

Šis projektas yra tiems, kuriems patinka skaitmeninės technologijos, tiems, kurie nori savo mokymąsi įžaidybinti, yra smalsūs, drąsūs, ryžtingi, atkaklūs ir nebijantys suklysti. Atpažinote save?

Įdomu? Prisijunk prie komandos.  Jeigu labai nekantrauji – susisiek su pakalbink komandos nariais Almantu, Gitana, Virginija arba Žiedūne. 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt