0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
DzūkijaAlytaus rajonas
2018 Spalio 18d.
0

Šimtmečio „Maisto banko“ akcija – ne tik Alytuje, bet ir Simne, Pivašiūnuose

titleLabdaringo maisto aukojimo nepasiturintiems akcija pasieks į tuos miestelius, kuriuose „Maisto banko“ akcija dar nebuvo vykdyta, o tarp 100-o vietų Lietuvoje minimi ir Simnas bei Pivašiūnai Alytaus rajone

Švęsdama atkurtos Lietuvos šimtmetį, „Maisto banko“ akcija apims 100 Lietuvos miestų ir miestelių.

Pasak organizatorių, labdaringo maisto aukojimo nepasiturintiems akcija pasieks į tuos miestelius, kuriuose „Maisto banko“ akcija dar nebuvo vykdyta, o tarp 100-o vietų Lietuvoje minimi ir Simnas bei Pivašiūnai Alytaus rajone.

„Maisto banko“ akcija iki šiol buvo vykdoma 76 Lietuvo vietovėse.

Paaukotas maistas bus išdalytas vargingiau gyvenančioms šeimoms, pagyvenusių žmonių ir neįgaliųjų organizacijoms, vaikų ir senelių globos namams, labdaros valgykloms, nuo priklausomybių besigydančių asmenų centrams, nakvynės namams.

Lietuvoje žemiau absoliučios skurdo ribos yra 390 tūkst. asmenų, skurdas giliausiai paplitęs kaimiškose vietovėse ir miesteliuose. Dažniausiai skursta bedarbiai, vienos vaikus auginančias mamos, vieniši senoliai ir neįgalieji.

„Maisto banko“ akcija šiemet vyks šiose Dzūkijos vietose:

Alytuje, Aukštadvaryje, Birštone, Druskininkuose, Jiezne, Lazdijuose, Pivašiūnuose, Simne ir Varėnoje.

Norintieji prisidėti prie „Maisto banko“ akcijos spalio 19–20 dienomis gali aukoti ilgai negendančių maisto produktų prekybos centruose visoje šalyje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt