0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusFutbolas
2018 Spalio 19d.
10

Policija prašo atsiliepti futbolo sirgalių

title„Suprantame sirgalių emocijas, tačiau jos neturi peržengti tam tikrų ribų“, - geranoriškai į sirgalius kreipiasi Alytaus policija, nuotraukoje matomą vyrą prašanti arba atvykti į komisariatą, arba susisiekti telefonu

Apskrities policija, šį sezoną daug dėmesio skirianti Alytaus futbolo sirgaliams, išplatino pranešimą, kuriame kreipiasi į DFK „Dainava“ komandos rėmėjus „Dzūkų tankus“, o vieną jų „geranoriškai“ kviečia atvykti į policiją.

Alytaus apskrities vyriausiąme policijos komisariate, adresu Jotvingių g., iki spalio 23 d. laukiamas nuotraukoje matomas sirgalius.

Alytausgidas.lt naujienų portalo žiniomis, šis vaikinas į policiją kviečiamas dėl to, kad buvo užfiksuotas signalinių deglų (fajerių), pastaruoju metu uždraustų Lietuvos stadionuose, dūmuose. Policijos pateiktoje nuotraukoje gerai nesimato, kad deglą laikytų jis, taip pat nežinoma, kas deglą uždegė.

„Suprantame sirgalių emocijas, tačiau jos neturi peržengti tam tikrų ribų“, - geranoriškai į sirgalius kreipiasi Alytaus policija, minėtą asmenį prašanti arba atvykti į komisariatą, arba susisiekti telefonu +370 700 65644.

„Dzūkų tankai“ – vieni aktyviausių Lietuvos futbolo ultrų, jie palaiko Alytaus „Dainavą“.

Ypatingo policijos dėmesio aistruoliai sulaukė rungtynėse su „Vilniaus vyčiu“, kuriose su alytiškiais už reprezentacinę miesto komandą sirgo ir Vilniaus „Ryto“ krepšinio fanai. Jiems „Dzūkų tankai“ atsilygino palaikymu „Ryto“ rungtynėse prieš „Dzūkiją“ Alytaus arenoje.

Didesnių konfliktų nekilo nei minėtuose mačuose, nei paskutinėje pergalingoje dainaviškių dvikovoje prieš Gargždų „Bangą“.

Kaip tikimasi, taiki bus ir finalinė DFK „Dainava“ LFF I lygos kova su „Kupiškiu“ Alytaus miesto stadione spalio 20 dieną.


Komentarai

10
Komentuoti
anpuesaqixa2019-03-05
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
efagocajafov2019-03-05
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxil Buy Generic Amoxicillin 500mg Capsules For Sale http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
olusejize2019-03-05
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
ogaofuvti2019-03-05
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
ojicsxoipupon2019-03-05
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
M O D E M A S , 2018-10-20
B Y B Y , V A L G Y K I T , I R , Z I N O D A M A S , N E , N E S A K Y C I A U ,
To sirgalius2018-10-19
Policija tik vadovaujasi esamais įsatymais. Čia labiausiai kalti dalbajobai, priėmę pataisas dėl dūmų draudimo stadionuose. Nu ir pederacijos debilai, kuriems futbolas be žiūrovų yra didžiausia šventė. Policijos kaltė čia mažiausia.
Sirgalius2018-10-19
Sveiki. "Dūminoškės" buvo pastatytos ant žemės, dūmai ėjo nuo apačios, niekas rankose nelaikė nieko. Ieškot atpirkimo ožių apgailėtina. Tas pats kaip sulaikė jaunuolį su miltais ir sako, kad tai narkotinė medžiaga. Gėda gyvent tokioj šalį kur teisėsauga skaitosi visagalė.
:)2018-10-19
Tam kad juos būtų galima vadinti futbolo sirgaliais, tai mažiausiai ko tam reikia, tai bent jau kad futbolas būtų. O kol futbolo ant lietuvos nėra, tai jie tik eiliniai stadionų chuliganai, save motyvuojantys tik seniai praetyje buvusiais kažkieno pasiekimais. Ir prielaidų kad kažkas keisis nesimato jokių. Taškas.
Alytiškis2018-10-19
Galėtumėte ir be klaidų rašyti, visgi dienraštis esate, kaip ir video, ryto ultrai* just sayin
traffix.lt