-6 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūra
2018 Spalio 18d.
0

Tapinas grįžo į Alytų, apsilankė ir Dzūkijos sostinėje gimęs milijonierius (ATNAUJINTA)

title

Į Alytų grįžo Andrius Tapinas. Praėjusiais metais „Domino“ renginių centro sezoną pradėjusi laida „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ šiemet buvo filmuojama tame pačiame pastate, tačiau jau kitoje vietoje - atnaujintoje didžiojoje Alytaus kultūros ir komunikacijos centro salėje. 

Renginys buvo pristatomas kaip laidos vizitas į lietuviškąją Veroną (suprask – į „Alytus-Myliu“ miestą. A. Tapinas vėl pagyrė naująjį miesto simbolį ir papasakojo, kad kiti taip pat stengiasi. 

Pasak A. Tapino, „Klaipėda - kvepia“, „Širvintos – Živilė“, o Marijampolė – „Parduodu askoną 2003 m.“.

Laidos įrašo Alytuje metu jos vedėjas pasigedo meilės Alytuje, prisiminė krentančias galvas – vicemerų mieste ir skulptūros rajone. „Vicemerai grįžo, o skulptūra, tikėkimės, negrįš“, - kalbėjo A. Tapinas. 

Nemeilę A. Tapinas Alytuje pastebėjo ir krepšinio aikštelėje, kurioje Lamelo Ball susimušė su „Dzūkijos“ krepšininku. „Alytus nemėgsta melo, bet mėgsta žaisti...“, - improvizavo laidos vedėjas.

Pernai A. Tapino svečiu buvo Vytautas Grigaravičius, šiemet į improvizuotą studiją Alytuje buvo kviečiami krepšininkų karjerą Dzūkijos sostinėje pradėję, dabar netoli esančiuose Prienuose žaidžiantys broliai dvyniai Lavrinovičiai. Jie papasakojo, kad kviečiami į Alytaus krepšinio komandą piniginio pasiūlymo taip ir nesulaukė. „Savivaldybė nelabai duoda Tomui...“, - svarstė broliai. Alytaus komandos bendrasavininkis, buvęs treneris Tomas Pačėsas brolių prisimintas vardijant pikčiausius jų strategus per visą karjerą. Tokia buvo Kšyštofo nuomonė, tam, kad Pačėsas – koks nors „gangsteris“, prieštaravo Darjušas. 

ATNAUJINTA

A. Tapinas neužmiršo ir turtingiausių bei neturtingiausių Seimo  narių. Tarp neturtingiausių buvo paminėtas ir valdančiosios daugumos atstovas, alytiškis parlamentaras Robertas Šarknickas, o jo adresu viltingai priminta, kad Seimo kadencija dar nesibaigė.

Apie pinigus ilgai kalbėjo naujasis Lietuvos milijonierius Justas Pikelis. Kriptovaliutų verslo atstovas prisipažino, kad yra gimęs Alytuje, tiesa, todėl, kad gimdymo namuose Kaune, kur gyveno jo tėvai, nebuvo vietų. J. Pikelis prisiminė, kad tarp savo gimimo ir A. Tapino laidos filmavimo Alytuje yra viešėjęs ir aplankęs pagrindinę miesto šašlykinę. 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt