-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
AlytusDruskininkaiVarėnaĮdomuPolitika
2018 Spalio 12d.
1

Krivūlė Alytui – už gyventojų įtraukimą, Varėnai – už santuokas, Druskininkams – už energetiką

titleNuotraukų galerija„Auksinės krivūlės“ apdovanojimas Alytaus miesto savivaldybei įteiktas už viešųjų erdvių mieste formavimą, įtraukiant vietos bendruomenesDainiaus Stankaus nuotraukos

„Auksinės krivūlės“ apdovanojimai išdalinti Lietuvos savivaldybėms.

Tarp laureatų – ir Alytaus miesto savivaldybė. Jos meras Vytautas Grigaravičius LR aplinkos ministerijos skirtą krivūlę, skirtą už viešųjų erdvių mieste formavimą, įtraukiant vietos bendruomenes“.

Šiemet Alytus turėjo gerą patirtį finansavimą miesto parko „plaščiadkės“ atnaujinimui, iš dalies – ir Dainų slėnio asfalto tiesimui, skirstęs pagal gyventojų pageidavimus bei aktyvumą balsuojant. Tiesa, buvo ir kitų su bendruomenių „įtraukimu“, kaip, pavyzdžiui, neatsiklausus bendruomenės, norėta į I Alytaus aikštę „prastumti“ abejotinos meninės, o ypatingai estetinės vertės skulptūrą.

Kaimyninė Varėnos rajono savivaldybė gavo Teisingumo ministerijos krivūlę už santuokų registravimą reprezentacinėse vietose.

Dar viena Dzūkijos vietovė - Druskininkų savivaldybė - sulaukė įvertinimo Energetikos ministerijos ir apdovanojimo sulaukė nominacijoje „Už proveržį energetikoje“. Kurorto meras, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas išdalino statulėles, o vieną jų įteikė kito Dzūkijos kurorto - Birštono - savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Faktas2018-10-15
Jei būtų krivūlė žiopliausiam merui- Alytiškis be konkurencijos.
traffix.lt