-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Alytaus rajonas112EismasĮdomuTransportas
2018 Spalio 12d.
1

Mikroautobusas Simne „užskrido“ ant aikštėje stovėjusių automobilių (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerijaGirto vairuotojo kelionė Simne baigėsi smūgiu į betoninius automobilių aikštelės atitvarus ir skrydžiu ant čia stovėjusių dviejų transporto priemoniųSkaitytojo Ramūno K. nuotr.

„Skraidantis“ automobilis – tokį „stebuklą“ penktadienio rytą aikštėje pastebėjo ir užfiksavo Simno (Alytaus r.) gyventojai.

Kol kas neoficialiais duomenimis, neblaivus (per 2 prom. alkoholio kraujyje) vairuotojas sėdo už „Volkswagen“ (VW) autobusėlio vairo ir mėgino važiuoti.

Liudininkų teigimu, kelionė truko neilgai, apie 30 metrų, o baigėsi smūgiu į betoninius automobilių aikštelės atitvarus ir skrydžiu ant čia stovėjusių dviejų transporto priemonių.

ATNAUJINTA

Dėl oficialios informacijos Alytausgidas.lt kreipėsi į policiją.

Kaip naujienų portalą informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė, daugelį šokiravęs, kino filmus priminęs įvykis Simne buvo užfiksuotas penktadienio rytą, apie 10 val.

Buvo gautas pranešimas, kad Alytaus r. Simne, Vytauto g., neblaivus (2.41 prom.) vyras (g. 1970 m.), neturintis teisės vairuoti, vairuodamas automobilį „VW Transporter", nesuvaldė jo ir apgadino stovėjimo aikštelėje stovėjusius automobilius „Audi" ir „Opel".

Neblaivus vyras pažįstamo simniškio kieme, šalia parduotuvės, radęs nerakintą automobilį su viduje paliktais rakteliais, nusprendė juo pasivažinėti. Deja, kelionė baigėsi nesėkmingai.

Nors mėgino iš įvykio vietos sprukti, apsvaigęs „vairuotojas-skraidytojas" žmonių buvo pastebėtas, po to sulaikytas policijos ir uždarytas į areštinę.

PAPILDYTA

Simne „prisiskraidęs" asmuo - A. C., gimęs 1970 m.

 

Fotogalerija

  • Alytaus apskr. VPK nuotr.
  • Alytaus apskr. VPK nuotr.
  • Alytaus apskr. VPK nuotr.

Komentarai

1
Komentuoti
Cinema2018-10-12
Kobra 11
traffix.lt