-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
DzūkijaAlytusAlytaus rajonasJaunimasŠvietimasTechnologijos
2018 Spalio 9d.
1

Skaitmeninių pokyčių ir „Samsung“ prizo Pietų Lietuvoje sieks Daugų gimnazija su Likiškėlių progimnazija

titleĮveikusios nemažą konkurenciją ir pristačiusios ambicingus planus, skaitmeninių pokyčių savo bendruomenėms šiemet sieks ir Daugų V. Mirono gimnazija bei Likiškėlių progimnazija. Jos programoje atstovaus ne tik Dzūkijos, tačiau ir visos Pietų Lietuvos mokyklomsAlytausgidas.lt iliustracija

Paskelbtos 12 mokyklų, atrinktų dalyvauti „Samsung mokykla ateičiai“ programoje.

Iš 52 paraiškas pateikusių ugdymo įstaigų buvo atrinktos didžiausią motyvaciją ir tvarų tikslą turinčios mokytojų komandos, kurios beveik pusmetį tobulins skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo ir įtaigaus pristatymo įgūdžius bei varžysis dėl 10 tūkst. eurų vertės prizo savo mokyklai.

Įveikusios nemažą konkurenciją ir pristačiusios ambicingus planus, skaitmeninių pokyčių savo bendruomenėms šiemet sieks ir Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija bei Alytaus Likiškėlių progimnazija. Jos programoje atstovaus ne tik Dzūkijos, tačiau ir visos Pietų Lietuvos mokykloms.

Dalyvauti projekte šiemet paraiškas pateikė mokyklos iš visų Lietuvos apskričių, o aktyviausiai paraiškas pildė Kauno (27 proc.), Šiaulių (15 proc.) ir Alytaus (12 proc.) apskričių pedagogai.

Vertinimo komisijos atrinktos ir skaitmeniniuose mokymuose dalyvauti be alytiškių progimnazistų ir daugiškių gimnazistų kviečiama Anykščių Jono Biliūno gimnazija, Gargždų „Minijos“ progimnazija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, Klaipėdos Agluonėnų pagrindinė mokykla, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija, Šakių r. Slavikų pagrindinė mokykla, Šiaulių Gytarių progimnazija ir Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija.

Skaitmeninių pokyčių programa „Samsung mokykla ateičiai“ šių metų programos atidarymas ir pirmasis mokymų modulis įvyks jau spalio 19 d., o nugalėtojų komanda paaiškės kitų metų kovo mėn. Per šį laiką mokyklos tobulins savo pokyčių projektus su mentorių pagalba bei gilins savo skaitmenines kompetencijas.


Komentarai

1
Komentuoti
JOO2018-10-10
LIKISKELIU MOKYKLA SENIAI REIKEJO UZDARYTI, VOS KELI MOKINIAI, MOKYKLA SALTA NERENOVUOTA . TIKEKIMES JOG SVEIKO PROTO UZTEKS NE RENOVACIJOMIS UZSIIMTI O UZKALTI DURIS TOKIOS PINIGU SIURBIMO MOKYKLOS.
traffix.lt