0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonas
2018 Spalio 4d.
0

Konstitucijos egzaminą pasirinko vietoje pietų pertaukos

titleVietoj pietų pertraukos savivaldybės darbuotojai rinkosi į žinių patikrinimą ir dalyvavo Konstitucijos egzamine

Dalis Alytaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojų vietoj pietų pertraukos rinkosi į žinių patikrinimą. Jie dalyvavo Konstitucijos egzamine, kurį dvyliktą kartą organizavo Teisingumo ministerija.

Konstitucijos egzaminą Alytaus rajone galima buvo laikyti dvylikoje vietų, kiekvienos seniūnijos administraciniame pastate ir savivaldybė administracijoje.

Rajone yra 11 seniūnijų, kuriose egzamino dieną buvo sudarytos sąlygos atlikti Teisingumo ministerijos paskelbtą egzamino testą ir pasitikrinti teisines žinias.

Konstitucijos egzaminą savivaldybės administracijoje laikė šeši administracijos darbuotojai. Kai kurie iš jų šioje visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje dalyvauja jau ne pirmus metus, o už geras žinias yra kelis kartus patekę į antrąjį egzamino etapą.

Egzamino dalyviai pastebėjo, kad šiais metais klausimai buvo sunkesni, daugiau klausimų iš istorijos, tačiau tai jų nesutrikdė. Iš šešių savivaldybės administracijos darbuotojų penki pateko į egzamino antrąjį etapą.   

Antrasis egzamino etapas vyks spalio 18 d. Numatoma egzamino pradžia – 12 val. Nugalėtojų apdovanojimo ceremonija numatoma spalio 25 d. Prezidentūroje.  Egzamino globėja –  prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt