15 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusEismasVerslasTransportas
2018 Spalio 3d.
1

Alytaus miesto viešojo transporto konkurso vokai – atplėšti, nugalėtojas turėtų paaiškėti iki lapkričio

titleTikimasi, kad vežėjų konkursui įvykus, Alytaus miestas gaus kokybiškesnes viešojo transporto paslaugas, atitinkančias šiuolaikinius standartusAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė informuoja apie atnaujintą viešojo transporto  paslaugų Dzūkijos sostinėje pirkimo procedūrą.

Savivaldybė paskelbė konkursą keleivių pervežimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Alytaus mieste ir  viešojo transporto informacinės sistemos (VTIS) nuomos paslaugoms teikti.

VTIS konkurse apima pilną elektroninių bilietų valdymo ir naudojimo ciklą, transporto priemonių stebėjimą ir keleivių informavimą.

Tikimasi, kad vežėjų konkursui įvykus, Alytaus miestas gaus kokybiškesnes viešojo transporto paslaugas, atitinkančias šiuolaikinius standartus. Viliamasi, jog su nauja paslauga keleiviams bus patogesnis įlipimas ir išlipimas iš vežėjų transporto priemonių, laukiama ir pilno pritaikymo neįgaliesiems bei galimybių viešuoju transportu naudotis elektroninio bilieto pagalba.

Vokai su tiekėjų pasiūlytomis kainomis paslaugoms teikti Alytaus miesto savivaldybėje – jau atplėšti. Jeigu konkurso laimėtojas paaiškės, o paslaugų pirkimų procedūroms vyks sklandžiai, sutartis galėtų būti pasirašyta iki lapkričio, o naujos viešojo transporto paslaugos keleiviams Dzūkijos sostinėje bus pradėtos teikti iki 2019 metų vidurio.


Komentarai

1
Komentuoti
Rasa2018-10-03
Kodėl taip ilgai reikia laukti nugalėtojo?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė