3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonasSportas
2018 Spalio 2d.
0

Daugų irkluotojai Trakuose laimėjo visų spalvų medalius

title

Trakuose, Galvės ežere, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos (MSM) treneris Vilius Rasimavičius ir jo mokiniai Auksė Čepulytė, Gabrielė Čepulytė, Aurelijus Dirsė, Gediminas Dirsė, Edvardas Dirsė, Samanta Dirsytė, Kastytis Protasevičius, Nojus Serkovas ir Tautvydas Velička užbaigė šių metų baidarių irklavimo sezoną atviruose vandens telkiniuose.

„Trakų regatos“ varžybose jaunieji Alytaus r. MSM irkluotojai varžėsi kanupolinių baidarių klasės 1300 m trasoje. Dalyvavo ir sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, tad daugiškiai džiaugėsi savo miesto vardą girdėdami tarp šalies ir užsienio didmiesčių.

Visose merginų amžiaus grupėse daugiškės iškovojo aukso medalius - Auksė Čepulytė, Gabrielė Čepulytė ir Samanta Dirsytė buvo greitesnės už kitas merginas ir užėmė pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse, o S. Dirsytė – absoliučiai geriausia tarp visų merginų.

Alytaus r. MSM atstovai E. Dirsė ir T. Velička savo amžiaus grupėse iškovojo iškovojo 5-as vietas, G. Dirsė - 3-ąją vietą.

Geriausiai daugiškiai pasirodė  pačioje konkurencingiausioje berniukų U-15 amžiaus grupėje, kurioje dalyvavo 14 sportininkų. Pirmas dvi prizines vietas iškovojo A. Dirsė ir K. Protasevičius, trasą įveikę atitinkamai per 8 minutes ir 8 min. ir 48 sek.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt