16 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
DzūkijaKrepšinisĮdomu
2018 Spalio 1d.
1

„Dzūkijos“ ir JAV krepšininkų kova vos nevirto skandalu: alytiškis susikibo su Ballu (PAPILDYTA. ATNAUJINTA)

titleKonfliktą, matyt, iš anksto tokio tikslo neturėdamas, sukėlė alytiškis aukštaūgis M. Sušinskas. Krepšininkas, praeidamas pro jauniausią krepšininkų Ballų šeimos narį Lamelo, šiam kepštelėjo į sprandą, o tada...Domanto Aleksyno nuotr.

Alytaus arenoje viešėjusi JAV jaunimo krepšinio lygos JBA rinktinė susikovė su šeimininke, daugiau negu eksperimentine sudėtimi rungtyniavusia LKL čempionato dalyve Dzūkija".

Draugiška turėjusi būti dvikova vienu metu buvo peraugusi į aštrų kivirčą.

Konfliktą, matyt, iš anksto tokio tikslo neturėdamas, sukėlė alytiškis aukštaūgis Mindaugas Sušinskas.

Krepšininkas, praeidamas pro jauniausią krepšininkų Ballų šeimos narį Lamelo, kuris prieš tai vykusios atakos metu, iškart po teisėjo švilpuko, jį stūmė, šiam tarsi  draugiškai kepštelėjo į sprandą.

Amerikietis tokio užkalbinimo nesuprato ir alytiškiui vožė ranka per veidą. M. Sušinskas antrojo žando amerikiečiui neatsuko ir ranka iškart atsakė smūgiu atgal.

Aikštėje prasidėjo masinis susistumdymas.

Kadangi į konfliktą įsijungė abiejų komandų žaidėjai ir sėdėjusieji ant atsarginių suolelių, iki tos akimirkos, kad Alytaus parketas būtų virtęs bušido arena ir tarptautinio skandalo epicentru - buvo likę nedaug.

Laimei, apsikumščiavusius, susitumdžiusius krepšininkus išskyrė žaisti krepšinį labiau norėję komandų draugai, treneriai ir net sportininkų artimieji.

JBA rinktinės rungtynės baigėsi šeimininkų dzūkų" pergale 124:116.

PAPILDYTA

Nugalėtojų gretose 21 tašku pasižymėjo Alytuje debiutuojantis Kauno Žalgirio" paskolintasis Matas Jogėla, 14 tašk. pelnė Dominykas Domarkas, o po 12 - Tomas Pačėsas jaunesnysis, M. Sušinskas ir Gediminas Žalalis.  

JBA lygos rinktinėje rezultatyviausias buvo vyresnysis jaunojo skandalisto" Lamelo brolis Liangelo Ballas, surinkęs 41 tašką.

Tai buvo trečiasis amerikiečių pralaimėjimas Lietuvoje, prieš tai jie dusyk (140:144 ir 118:126) nusileido NKL pirmenybių komandai Sintek-Jonavai" ir kartą (134:125) įveikė tos pačios lygos ekipą Molėtų Ežerūnas". Dar vieną pergalę JBA rinktinė pasiekė pirmąją savo gastrolių po pasaulį dieną, kai 120:118 įveikė Svendborgo (Danija) „Rabbits“.

Iš Lietuvos JAV komanda vyks į Latviją, Rusiją, o po to, apkeliavusi iš 12 šalių, pasieks Kiniją, kur pusę gruodžio mėnesio.

Vėliau JBA krepšininkai užsuks į Honkongą, o prieš Kalėdas finišuos Filipinuose.

ATNAUJINTA

„Esu nusivylęs įvykiais aikštelėje, labiausiai tuo, kad pakenkiau savo komandai ir tai kainavo mums pergalę", - aprimus aistroms sakė jauniausiasis Ballas. Pasak jo, įvyko žaidybinė situacija, į kurią reikėjo reaguoti kitaip, tačiau tai - jau praeitis.


Komentarai

1
Komentuoti
Rokas2018-10-01
Ka jus cia nusisnekat ballas pirmas pradejo
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena