4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Rugsėjo 11d.
0

Lietuvos futbolo taurės laimėtojas šiemet spręsis Alytuje

titleKeturios stipriausios LFF taurės turnyro komandos susitinka pusfinaliuose. Vieną kovų rugsėjo 16-osios popietę Alytaus miesto stadione žais ir šeimininkė DFK „Dainava“ su dabartiniu taurės savininku Kauno „Stumbru“ Povilo Jarmalos © Alytausgidas.lt nuotr.

Rugsėjo 30 dieną Alytaus miesto stadione paaiškės, kas į viršų kels Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro nugalėtojų taurę. Ši komanda su trofėjumi laimės ir bilietą į UEFA Europos futbolo lygą, atversiančią ir finansinę perspektyvą.

Prieš patekdamos į finalą Dzūkijos sostinėje keturios stipriausios LFF taurės turnyro komandos susitiks pusfinaliuose. Jį rugsėjo 16-osios popietę miesto stadione žais ir šeimininkė Alytaus DFK „Dainava“.

„Pusfinalio favoritu laikomas A lygoje žaidžiantis „Stumbras“, tačiau mūsų jauną komandą į priekį ves ir motyvuos tai, kad taurės finalas vyks Alytuje. „Dainava“ jau perrašė istoriją, tai kodėl nepabandžius tapti dar vieno istorinio įvykio dalimi. Būtų neapsakomas jausmas, jei „Dainava“ žaistų finale Alytuje.

Pusfinalyje tikimės ir aktyvaus sirgalių palaikymo, nes Alytaus stadionas yra vienas lankomiausių Lietuvoje, o pusfinalyje „Dainava“ kovos pirmą kartą per visą nepriklausomybės laikotarpį“, - sako DFK „Dainavos“ treneris Donatas Vencevičius. Jo  kariaunoje visi žaidėjai pusfinaliui pasirengę, išskyrus ketvirtfinalyje nukentėjusį legionierių iš  Gruzijos (Sakartvelo) David Makaradze, kuriam susitikime su Gargždų „Banga“ lūžo raktikaulis.

Dainaviškių priešininkas – neeilinis: praėjusių metų taurės finale Panevėžyje 1:0 ilgametį taurės savininką Vilniaus „Žalgirį“ nugalėjęs Kauno „Stumbras“, taip patekęs į Europos lygą ir savo istorines laimėtas rungtynes su Kipro vicečempionu „Apollon“ žaidęs būtent Alytuje.

Kitame LFF taurės turnyro pusfinalyje Kauno „Žalgiris“ 0:3 nusileido į finalą patekusiam Vilniaus „Žalgiriui”.

LFF taurės turnyro pusfinalis Alytaus miesto stadione (Birutės g. 5):

Alytaus DFK „Dainava“ - Kauno „Stumbras“ 0:4


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt