0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
DzūkijaDruskininkaiKrepšinis
2018 Rugsėjo 11d.
0

„Dzūkija“ jėgas pasitikrins su Prienais, Utena ir Varšuva

title„Dzūkija“ sužais po du susitikimus padieniui: Druskininkuose - su Prienų „Skycop“ ir Utenos „Juventus“, o Alytuje - su Varšuvos „Legia“

Druskininkuose draugiškų rungtynių seriją tęsianti Alytaus „Dzūkija“ du susitikimus sužais padieniui - rugsėjo 12-ąją priims Prienų „Skycop“, o rugsėjo 13-ąją - Utenos „Juventus“. Po poilsio dienos komanda persikels į Alytaus areną, kur rugsėjo 15 ir 16-ąją priims Varšuvos (Lenkija) „Legia“.

Po kontrolinių mačų „dzūkai“ pradės naują LKL sezoną, kai rugsėjo 26 dieną išvykoje žais su Panevėžio „Lietkabeliu“, o 29 d. namuose startuos su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Atidavęs visas skolas „Nevėžis“ pasiryžęs šį sezoną nuskandinti ne vieną varžovą... Tai, kad nemažai LKL ekipų šį sezoną gali paspringti Kėdainių agurkais, rodo tas faktas, kad neseniai Ramūno Cvirkos auklėtiniai net 23 taškų skirtumu patvarkė Panevėžio „Lietkabelį“, kuris pagal sudėtį tvirtai yra trečioji LKL komanda“, - apie būsimus pirmuosius sezono varžovus kalba krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis. Jo manymu, Prienų „Skycop“ bus vyriausia LKL ekipa, o jis didžiausia stiprybė – patirtis: veteranai broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavčius, Dainius Šalenga bandys įrodyti, kad dar turi „smarvės“.

Anot V. Čeponio, Alytaus „Dzūkija“, ko gero, bus galingiausia per pastaruosius penkerius metus, ji užsimojo pasigrumti dėl 5-6 vietų reguliariajame sezone.

„Viena svarbiausių figūrų ekipoje bus sugrįžęs patyręs itin griežtas, reiklus ir sumanus treneris Andrej Urlep, kuriam talkins Valdemaras Chomičius. Pastarasis itin moka motyvuoti auklėtinius“, - teigia komentatorius, kuris įsitikinęs, kad geriausias „dzūkų“ pirkinys – įžaidėjas Kendrick Brown, praėjusį sezoną praleidęs Latvijos ir antrojoje Italijos lygose.

V. Čeponis neabejoja, kad alytiškiai daug tikisi iš amerikiečio 211 cm vidurio puolėjo Waverly Austin, o su kitu vidurio puolėju Egidijumi Dimša žais lėtesnį krepšinį.

„Nepėsčias ir amerikietis atakuojantis gynėjas Devante Wallace, kuris solidžiai atakuoja po driblingo“, - pastebi komentatorius, dėmesį taip pat atkreipiantis į išsaugotą vieną iš praėjusio sezono vedlių sunkųjį puolėją Paulių Petrilevičių, talentingą puolėją Mindaugą Sušinską.

Praėjusiame sezone „dzūkų“ aprangą vilkėjo net 20 krepšininkų, tad jei ateinančiose pirmenybėse to nebus, dzūkai turi šansą kilti aukštai. Taip mano V. Čeponis, o „Dzūkijos“ vadovai, pernai deklaravę alytiškių įtraukimą į pagrindinę komandą, šiemet vardija 2 -  Tomą Pačėsą jaunesnįjį ir Martyną Pocevičių, kurie, kaip ir ekipos bosniai Dino Kobič bei Ibrahim Mulaomerovič rungtyniaus ir RKL pirmenybėse.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt