2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusĮdomuPolitika
2018 Rugsėjo 10d.
33

Į Alytaus miesto mero kėdę jau pretenduoja trys kandidatai: N. Cesiulis, G. Daukšys ir Š. Klėgeris (APKLAUSA)

titleNuotraukų galerijaPirmasis pačių alytiškių išrinktas ir rekordinio balsų kiekio (16 tūkst. 594!) sulaukęs meras V. Grigaravičius paskelbė, kad 2019-ųjų rinkimuose nedalyvaus. Kas bus šiuo metu Dzūkijos sostinę valdančiųjų Alytaus piliečių kandidatas į mero postą, šie dar nepraneša, tuo tarpu pagrindiniai politiniai oponentai savo kozirius jau įvardijo

Ateinančių metų pavasarį rinksime savivaldybių tarybų narius, o drauge dalyvausime ir tiesioginiuose merų rinkimuose. Pirmasis pačių alytiškių išrinktas ir rekordinio balsų  kiekio (16 tūkst. 594!) sulaukęs meras Vytautas Grigaravičius paskelbė, kad 2019-ųjų rinkimuose nedalyvaus. Kas bus šiuo metu Dzūkijos sostinę valdančiųjų Alytaus piliečių kandidatas į mero postą, šie dar nepraneša, tuo tarpu pagrindiniai politiniai oponentai savo kozirius jau įvardijo.

Judėjimas „Už Alytų“ savo kandidatu į Alytaus miesto merus paskelbė Gediminą Daukšį. Jis - buvęs savivaldybės vicemeras, ilgametis tarybos narys, atstovavęs liberalų partijų idėjoms. Pastaraisiais metais G. Daukšys iš politikos buvo pasitraukęs savo noru, per tą laiką tapo Lietuvos futbolo federacijos viceprezidentu, Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentu, o vykdydamas šią veiklą - ir nemenku dabartinių miesto valdančiųjų kritiku.

Į Dzūkijos sostinės savivaldos vadovus taip pat siūlomas buvęs Centro partijos narys, neseniai socialdemokratų partijos nariu tapęs ir vietos kandidatų į mero postą rinkimus laimėjęs Alytaus miesto savivaldybės tarybos politikas Nerijus Cesiulis. Jis – vienas iš opozicijos lyderių, prisidėjusių prie miesto vicemerų Valės Gibienės ir Tautvydo Tamulevičiaus laikinojo atstatydinimo.

Į miesto metus taip pat bus siūlomas po ilgos kovos Alytaus konservatorių kandidatų rinkimus laimėjęs Šarūnas Klėgeris. Politinių postų miesto savivaldybėje iki šiol neužėmęs alytiškis garsėja kaip aktyvus įvairių bendruomenių, kultūros, sporto projektų dalyvis ir rėmėjas, mieste populiariausio bėgimo „Alytaus pusmaratonis“ rengėjas. Vertinant politinę Š. Klėgerio poziciją, panašu, kad tai - pretendentas, esantis „centre“ tarp opozicinių kandidatų ir dabar miestą valdančiųjų. 

Gali būti, kad panašią „vidurio“ poziciją užims ir buvusio konservatoriaus, dabartinio Seimo nario Roberto Šarknicko vadovaujamo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Alytaus skyriaus kandidatas į merus.  Kurį laiką, iki skyriaus įkūrimo, seimūnas laikėsi arčiau judėjimo „Už Alytų“, tačiau pastaruoju metu daugiau dėmesio skiria „Alytaus piliečiams“ – užjautė atstatydinimą patyrusius jų vicemerus ir pan.

Vadinamieji valstiečiai apie savo kandidatą į Dzūkijos sostinės merus ketina paskelbti spalio 1 dieną.

Miesto darbiečiai, liberalai apie savo kandidatus į merus kol kas neinformuoja.

 

Fotogalerija


Komentarai

33
Komentuoti
azapihenokome2019-05-16
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin No Prescription mft.yvnv.alytausgidas.lt.aox.xb http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
wodkuqokapu2019-05-16
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin Online thd.hxtw.alytausgidas.lt.mfk.nv http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Mes2019-01-10
Azuolai, nekreipk demesio cia balsavimas bailiu, mes uz tave, jie tik cia ir gali kovoti:))
LT2019-01-03
Klaiku! O jei dar iš konservų... katastrofa. Nemanau, kad Alytaus žmonės bus tokie buki...
Alytus2018-12-14
Pridėkit dar Daugėlą, kuriam Alytus - "visais laikais statybininkų miestu buvo" ir gausite geriausią receptą kaip miestą paliks paskutiniai žmonės. Jei ne į užsienį, tai į kitus miestus išsilakstys. "Jei žmonės iki dabar dirba prieš 8 metus pradėtus darbus, tai geras įdirbis buvo"? Kas per idiotizmai. Tai reiškia, kad prieš 8 metus buvo pažadai ir įsipareigojimai, kuriuos atėję dirbti žmonės dabar turi įvykdyti.
Anerida2018-12-08
Jei kandidatuoja tokie kai Česiulis, didesnio kracho nei ieškok, nei rasi.....
Valda2018-10-09
Labai jau šilta ir patogi ergonominė kėdė mero kėdė. Įdomu kiek iš viso kandidatų bus. Bet gerai, kad yra optimistiškai nusiteikusių, norinčių kandidatuoti. Žmonėms didesnės pasirinkimo galimybės.
Danutė L.2018-09-17
Nė už vieną.Apsaugok Jėzau. Galas miestui.Gerai juos pažįstu.Minusų tuzinas.
O dieve2018-09-14
Ar jus norėtumėte sėdėti autobuse kurį vairuoja tas kuris nežino keliu taisyklių? Tai ir rinkite ta vagi cesiuli. Padarys jis jums renginiu, kur galėsite išleisti pinigu.
STT2018-09-14
Tik ne uz Cesiulį, ir jis ne ponas, ir susitvarkyk smegenis.
Donas Vitas2018-09-12
Tik uz pona Neriju Cesiulį,zmogu su didele ir gera sirdim..
Alytiškė2018-09-11
Aš už nuoširdų, protingą, suprantantį alytiškių bėdas, visada išklausantį, nebijantį kalbėti viešai, išsakyti savo nuomonę, ieškantį sprendimo į bet kurį rūpimą gyventojams klausimą arba problemą... Už Nerijų Cesiulį.
Antonas2018-09-11
Česiulis neužsitarnavo palaikymo kritikuodamas kitų darbus.
STT 2018-09-11
CESIULIS savo laiku labai graziai studentams paskolas pardavinejo. Zmones, kuriems tikrai reikejo pinigu tuo metu taip nieko ir negavo nes viskas buvo pasidalinta su draugeliais.
STT2018-09-11
kaip galima turint vieną žmogų įmonėje uždirbti keliasdeišimt tūkstančių? Ir dar iš tinklinio marketingo.
nesąmonė kažkokia.. Čia aš apie Klegėriį
Vietinis2018-09-11
Visi cirkui tiktų kaip pajacai,juokinantys svietą.
Katastrofa2018-09-11
Nu jau Klėgeris tai ir ne meras. Internete pasidomėjau ir sužinojau, kad jo įmonėje dirba 1 žmogus :) Tai bent mokėtų valdyti miestą ir jo biudžetą. Katastrofa miestui garantuota
nu joooooo2018-09-11
Alytaus naujienos: G.Daukšys didins Alytaus gyventojų skaičių, nu ir pajėgumai pas kandidatą....
Napoleonas2018-09-11
Aš manau, kad į merus vėl reikia gražinti Česką, tai nors Alytuje statybos pajudės. Arba prašyti, kad kandidatuotų S. Leonavičius, tai tas nors protingas ir netaps pajuokos objektu arba pastumdėliu. Nėra šiandien Alytuje geros tinkamos ryškios asmenybės. Vidutiniokai veržiasi prie miesto lovio, o kadangi jie nieko praktiškai negali, tai ir vėl liks miesto valdyme sena šeima. Viskas paprasta, elementaru ir primityvu, bet labai veiksminga.
Rita 2018-09-11
Geras buvo tas komentaras, kad dabartinį merą reikėjo saugot, o ne lakstyt po jo kiemą ir žmogaus kantrybę sekint. O dabar skėsčiojam rankom ir ilgai skėsčiosim..
Kronkis 2018-09-11
Cesiulis meras.... kas per cirkas?
Darius 2018-09-10
Nejuokaukit!
Čia ne steaipsnis, o politinė reklama ir negestanti kova dėl tarybos kėdžių. :(
Ar nepasimokėt iš pastarūjų dviejų mėn. Įvykių?
Jonas2018-09-10
Baisu!!!
Vija2018-09-10
Jau gražiausia...Nėra ką rinkti.Negi Alytuje nėra žmonių sugebančių vadovauti...Jau jei šitas meras nesugebėjo įtikti, tai šitie ką veiks?
Lina2018-09-10
AŠ UŽ ČESIULY
Marytė2018-09-10
Aš tai meru rinkčiau R. Šarknicką. Tegu meta tą Seimą ir eina gelbėt Alytaus.
zenia2018-09-10
nei uz viena is siu nebalsuosiu.Nebent atsirastu kaskas panasaus i Malinauska ar Matiijosaiti.
nihilistas2018-09-10
Labai juokingos tokios apklausos, kai nežinomos visų kandidatų pavardės. Iš šito sąrašiuko nė už vieną nebalsuočiau.Tiesą sakant, linksmai nustebino pačėsininkų pasirinkimas, kuris tiesiog žiauriai juokingas ir įrodo, kad rimti žmonės su jais reikalų rišt nelinkę.
Balsavimas2018-09-10
Padarykite grafą su klaustuku arba kitas ,bus sąžiningiau.
X2018-09-10
N. Cesiulis? Miesto meras? Kada bus pasiektas dugnas, nesuprantu? Išrinkę dabartinį merą nieko nepasimokėte? Ar žmonės visai kvaili?
Tas2018-09-10
Galvojau Tomas nuo Už Alytų bus. Gaila kad kitas žmogus
Zoro2018-09-10
Ner ka rinkt...
Auksinis kardas2018-09-10
O tai piliečiai ką siūlys? Labai įdomu bus
traffix.lt