1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Rugsėjo 9d.
3

Alytiškis vartininkas iš Anglijos keliasi į Italiją

titleAlytiškio futbolo trenerio P. Simanavičiaus auklėtinis A. Bražinskas iš Anglijos, kur atstovavo „Sheffield Wednesday“ jaunimo komandoms, keliasi į ItalijąAlytausgidas.lt nuotr.

Alytus tęsia vartininkų miesto tradiciją. Du Dzūkijos sostinės futbolo auklėtiniai yra Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės kandidatai.

Vienas dzūkų vartų sargų - trenerio Povilo Baliukonio auklėtinis Airidas Mickevičius pastaraisiais sezonais rungtyniauja Vilniaus „Žalgirio“ pagrindinėse komandose, o trenerio Petro Simanavičiaus auklėtinis Arijus Bražinskas paskutiniu metu gyveno Anglijoje ir atstovavo šios šalies „Sheffield Wednesday“ jaunimo komandoms.

Vietoje ilgai laukto profesionalaus kontrakto Anglijoje Arijus sulaukė Šefildo klubo sekretoriato padėkos ir linkėjimo ieškant kitos stotelės karjeroje. Persikelti į naują klubą alytiškis neužtruko.

A. Bražinskas cdalyvavo peržiūroje ir nuo šiol priklausys Veronos (Italija) „Hellas“ klubui iš 2-osios („Seria B“) lygos, kurio peržiūroje šių metų vasarą lankėsi ir alytiškis saugas Nedas Labukas.

Savo pajėgumą Italijoje A. Bražinskas iš pradžių turės įrodinėti Mantujos „Mantova“ komandoje, kuriai jį paskolino Verona. Skeptikams - nors Mantujos ekipa žaidžia 4-oje („Seria D“) lygoje, prieš keletą metų vieni Lietuvos aukščiausios lygos lyderių FK „Trakai“ ją sugebėjo įveikti minimalia persvara (1:0).

Atrodo, kad ką veikti Italijoje A. Bražinskui bus. „Montova“ po baudinių 8:7 (2:2) įveikė priešininkus iš tos pačios lygos ir pateko į trečiąjį Italijos taurės turnyro etapą, jau rugsėjo 16-ąją komandos laukia atsakinga pirmenybių akistata su Alzano Lombardo „Bergamo virtus“ išvykoje, o dar po savaitės – namuose su Karono Pertuzelos „Caronnese“. 

Spalio 10 d. Arijaus ir jo naujosios komandos lauks vienas svarbiausių šių metų susitikimų - Italijos taurės turnyro 16-finalio kova su Leko „Lecce“, su kuria tarpusio sąskaitos suvedinėjamos dar nuo 1967-ųjų, kai abu klubai rungtyniavo Italijos aukščiausioje „Seria A“ lygoje. 


Komentarai

3
Komentuoti
jankis2018-09-11
Vartariu meka Alytus. SIGARA.FILE.SEILIUS.RADIVONAS.SPYKIS.MARTINKUS.KALE.STAUCE.KARCE visa pliada
Rimtas2018-09-10
Alytus- vartininkų miestas.
Nuomonė2018-09-10
susidaro,kad Alytuje visi geriausi vartininkai-Kačemarskas,žaidžia Turkijoje jau gal 10 m.,dabar jaunas A.Bražinskas,dar anksčiau Kalinauskas ir kt.
traffix.lt