5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusAlytaus rajonasVerslasAktualijos
2018 Rugsėjo 9d.
2

Atliekas Alytaus rajone renkančios, aplinką mieste tvarkančios bendrovės jungiasi ir keičia pavadinimą

titleNuo spalio vietoje Alytaus mieste veikiančio „Skongalio“ ir Alytaus rajone tvarkytis mėginančios „VSA Vilnius“ veiks viena bendrovė pavadinimu VSAAlytausgidas.lt skaitytojo nuotr.

Alytaus rajone atkiekas renkančios ir Alytaus mieste aplinką tvarkančios bendrovės jungiasi.

Pranešama, kad permainas lėmė vykstanti ir numatoma plėtra bei teikiamų paslaugų paketo padidėjimas – Alytaus rajone ir Kėdainiuose atliekami ne  tik atliekų surinkimo, tačiau ir aplinkos tvarkymo, apželdinimo darbai.

Sprendimas keisti pavadinimą priimtas ir žvelgiant į tolesnes augimo perspektyvas, nebūtinai susietas su Vilniumi. UAB „VSA Vilnius“ teikti paslaugas Vilniaus mieste atsisakė ir šiuo metu dirba teikia Alytaus, Kaišiadorių, Kėdainių, Šalčininkų, Ukmergės ir Varėnos rajonuose.

Dar viena priežastis keisti pavadinimą – bendrovės „Skongalis“ prijungimas. Ši dukterinė „VSA Vilnius“ įmonė, dirbanti ir Alytaus miesto teritorijoje (34 tūkst. kvadratinių metrų šaligatvių ir 128 tūkst. kv. m žaliųjų plotų Dainavos mikrorajone), yra reorganizuojama.

Po visų procedūrų, kaip tikimasi, jau nuo spalio, vietoje „Skongalio“ ir „VSA Vilnius“ veiks viena bendrovė pavadinimu VSA, tęsianti įsipareigojimus Alytaus mieste, Alytaus rajone ir kitose savivaldybėse.

„Gyventojai nepajus jokių nepatogumų. Paslaugos bus teikiamos kaip ir iki šiol, taikant aukščiausios kokybės standartus“, - teigia minėtų komunalinių paslaugų ir aplinkos priežiūros įmonės.

Aukščiausios kokybės standartų siekianti „VSA Vilnius“, nors yra nauja rinkos žaidėja Alytaus rajone, dėl nekokybės perspėta jau ne kartą.

„Faktą, kad mišrių komunalinių atliekų vežimo paslauga rajone suteikta nekokybiškai - konstatavome, siūlome taikyti vežėjui sankcijas. Ar sutartį su vežėju nutraukti, sprendžia Alytaus rajono savivaldybė“, - kalbėjo Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas.

„Yra problema su nauju vežėju. Įmonėje jaučiamas nestabilumas, darbuotojų kaita: keičiasi ir vairuotojai, ir vadybininkai. Rajono kaimų ir kelių nežino. Ne visus konteinerius identifikavo. Laiku neišveža komunalinių atliekų. Tokios situacijos tikrai netoleruosime“, – yra tvirtinęs Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Tiesa, Alytaus rajono savivaldybė situaciją, susidarančią dėl „VSA Vilnius“ darbo sodų bendrijose, mėgino švelninti. „Vežėjas vykdo savo įsipareigojimus vežti atliekas iš sodo bendrijų kartą per savaitę, tačiau soduose šiltuoju metų laiku padaugėja gyventojų, nedeklaruojančių savo gyvenamosios vietos sodo bendrijose, kas sąlygoja papildomas atliekas“, - aiškino  savivaldybės specialistas Gediminas Dundzys. Pasak jo, kadangi gyventojai ar sodo bendrijų pirmininkai nesuteikia tikslios informacijos apie gyventojų skaičių, yra sudėtinga suskaičiuoti realų poreikį ir sužinoti, kur reikalingi papildomi konteineriai.

Už nekokybišką komunalinių atliekų išvežimo paslaugą Alytaus rajone „VSA Vilnius“ yra gavusi 11 tūkst. eurų baudą.

Nusiskundimų dėl bendrovės veiklos kaskart sulaukiama ir Varėnos rajone, taip pat Širvintose bei kitose savivaldybėse.


Komentarai

2
Komentuoti
Neaišku2018-09-10
kas per firma,tai vienintelė Alytaus mieste,kuriai net normaliai kaip visoms įmonėms už paslaugas neįmanoma internetu sumokėti įmoką,nėra Įmokų šablono,nors visų kitų miestų ten figuruoja,lieki kvailio vietoje visoms pravedi ,o ARATC negali kartu su visais.
GEDAS2018-09-09
TAi brangs siuksles?
traffix.lt