18 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
Įdomu
2018 Rugsėjo 7d.
0

Nepamirštamas vestuves galite susiorganizuoti ir patys

title

Naujos šeimos kūrimas – labai rimtas ir atsakingas žingsnis, kurį žengia poros, norėdamos visą gyvenimą praleisti kartu, todėl vestuvės yra viena iš svarbiausių šeimos švenčių, kurią stengiamasi organizuoti taip, kad ji įsimintų visam gyvenimui. Šiuo metu gausu profesionalų, kurie pasiruošę padėti jaunavedžiams organizuojant vestuves, tačiau kai kurios poros pasirenka vestuves planuotis patys, todėl pateikiame kelis patarimus, kurie padės surengti įsimintiną ir puikią šventę.

Pradėkite planuoti iš anksto

Norėdami išvengti nereikalingo streso, pykčių ir kitų neigiamų emocijų, vestuves turėtumėte pradėti planuoti kaip galima anksčiau. Galbūt šventei pradėti rengtis prieš du metus yra truputį per daug atsargu, tačiau jeigu likus pusmečiui iki jos dar nepradėjote – galite susidurti su sunkumais. Kuo anksčiau pradėsite ruoštis šventei, tuo geriau susiplanuosite savo biudžetą ir galėsite įsigyti paslaugas ar prekes už patraukliausią kainą. Be to, turėsite pakankamai laiko išsirinkti geriausius ir jums labiausiai patinkančius pasiūlymus.

Prieš pradėdami planuoti šventę būtinai nuspręskite ir susitarkite, kokią šventę organizuojate ir kiek lėšų jai planuojate skirti. Neužsibrėžus aiškių ribų galima labai greitai viršyti numatytą biudžetą, o tai sukels neplanuotą stresą ir įtampas. Nuspręskite kaip ir kur norite švęsti ir pagal tai rinkitės patraukliausią ir tinkamiausią vietą: restoraną, kaimo sodybą, senovinį dvarą ar jaukų kampelį gamtoje. Įvertinkite, kiek žmonių dalyvaus šventėje, ir kokiu principu juos kviesite. Nesvarbu ar tai bus jaukus vakaras su šeima ir keliais artimiausiais draugais, triukšmingas vakarėlis klube, ar tradicinės vestuvės kaimo sodyboje. Planuodami nepamirškite, kad tai jūsų šventė, ir rengiate ją sau, todėl įsiklausykite į vienas kitą ir supraskite, kokios šventės norite.

Jaunieji – pagrindiniai šventės herojai

Organizuojant vestuves savarankiškai labai greitai galima įsisukti į darbus ir pamiršti apie save. Nepamirškite, kad jūs esate svarbiausi šventės dalyviai, todėl privalote pasirūpinti vestuvine suknele, kostiumu, jaunosios puokšte ir vestuviniais žiedais.Prabangios juvelyrikos salonas premiere.lt pataria pataria, kad renkantis vestuvinius žiedus svarbiausi yra keli dalykai: biudžetas, nešiojamos juvelyrikos stilius, medžiagos, iš kurių gaminami žiedai ir gamybos technologija. Rankų darbo vestuviniai žiedai bus kokybiški ir patvarūs.

Šventės logistika – išsirinkite vietą ir paslaugų teikėjus

Svarbiausi darbai, kuriuos turite padaryti organizuojant vestuves – vietos, fotografo, vedėjo, muzikantų ar kitų pramogų pasirinkimas. Tinkamos vietos ir paslaugų tiekėjų turite pradėti ieškoti kaip galima anksčiau. Nuspręskite dėl vestuvių datos ir pradėkite organizacinius darbus. Pačios geriausios vietos ir paslaugų teikėjai dažnai būna užsakyti daugiau nei pusmečiui, o kai kurie – net metams į priekį, todėl kuo anksčiau pradėsite tartis, tuo didesnė tikimybė, kad galutinis rezultatas jus tenkins.

Atidžiai rinkitės žmones su kuriais dirbsite. Jeigu radote idealią vietą savo šventei, tačiau jaučiate, kad nepatinka personalas, paieškokite kitos vietos, nes gali būti, kad šventės metu nusivilsite ir susigadinsite nuotaiką. Ta pati taisyklė galioja ir renkantis paslaugas. Jeigu jaučiate, kad fotografas, muzikantai ar būsimas šventės vedėjas Jums nepatinka, pasirinkite kitą. Tai padės užtikrinti, kad šventė bus ideali. Pagrindinė taisyklė čia – neskubėti ir susitarti iš anksto.

Šventės papuošimas ir pramogos

Profesionalus dekoras bet kurią šventę gali paversti įspūdinga. Jeigu šventę organizuojate savarankiškai, nepamirškite, kad turėsite pasirūpinti visomis smulkmenomis – stalo ir patalpų dekoracijomis, vardų kortelėmis, dovanėlėmis svečiams, staltiesėmis, gėlėmis ir kitomis mielomis smulkmenomis. Tai daug kruopštumo reikalaujantis darbas, todėl jį rekomenduojama patikėti specialistams. Jeigu nuspręsite dekoruoti patys – leiskite savo fantazijai atsikleisti ir rinkitės pastelines spalvas, kurios dera tarpusavyje. Nepamirškite, kad tokie akcentai, kaip įspūdingas fejerverkas šventės pabaigoje dažnai palieka neišdildomą įspūdį svečiams, todėl apsvarstykite galimybę įsigyti specialiai vestuvėms sukomplektuotus fejerverkus, kurie papuoš Jūsų šventę. www.saliutas.lt specialistai gali sukomplektuoti šventinius vestuvinius fejerverkus pagal jūsų norus ir galimybes.

Nepalikite vestuvinės suknelės ir kostiumo paieškų paskutinei minutei. Jeigu kilo noras šias paieškas atidėti, nes planuojate patobulinti savo kūno formas – pagalvokite dar kartą. Ar tikrai per tuos metus pasikeisite taip kardinaliai, jog išsirinkti rūbai nebetiks. Juk esant poreikiui juos galima šiek tiek pakoreguoti. Skirkite pakankamai laiko vestuvinių rūbų paieškoms ir įvertinkite, ar jie yra ne tik gražūs, bet taip pat ir patogūs. Pasidarykite bandomąjį makiažą ir šukuoseną, įvertinkite, ar jie dera su išsirinkta suknele. Nepamirškite batų. Juos būtina panešioti prieš šventę, nes kitaip nutrintos ir skaudančios kojos neleis mėgautis išskirtinėmis akimirkomis.

Ir pabaigai, tikriausiai svarbiausias patarimas – atsipalaiduokite ir mėgaukitės procesu. Jūs esate pagrindiniai vestuvių herojai ir kuriate šventę sau. Todėl būkite savimi ir neleiskite jauduliui ir stresui atnešti neigiamų emocijų.

 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt